Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уест Хям – Суонси 1 (2:1), Астън Вила – Лестър 1 (2:1).

Купа на Англия: Гейтсхед – Уорингтън 1 (3:0), Олдършот – Рочдейл 2 (0:2), Барнзли – Честър 1 (3:0), Брадфорд – Дартфорд 1 (3:0), Бристол Сити – Телфорд 1 (3:0), Челтнъм – Дувър Атлетик 1 (2:0), Скънторп – Уорчестър 1 (3:0), Саутпорт – Ийстлий 2 (1:2), Уикъмб – Уимбълдън 1 (2:0), Колчестър – Питърбро X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Майнц 1 (2:1), Айнтрахт Франкфурт – Вердер Бремен 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Карлсруе – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:1), РБ Лайпциг – Инголщад X (1:1), Унион Берлин – ФСВ Франкфурт 1 (2:1).

Трета Лига: Енерги Котбус – Оснабрюк X (1:1), Щутгарт Ам – Динамо Дрезден 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Санкт Паули Ам 1 (2:0), Госларер – Любек X (1:1), Олденбург – Мепен X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Мойселвиц – Ауербах 1 (2:0), Плауен – Цвикау 2 (1:3).

Регионална Лига – Югозапад: Кайзерслаутерн Ам – Фрайбург Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Наполи – Емполи 1 (3:0), Аталанта – Чезена 1 (3:1), Дженоа – Милан X (1:1), Парма – Лацио 2 (1:2), Интер – Удинезе 1 (3:1).

Лига Про, група A: Басано Виртус – Реал Виченца 1 (2:0), Лумецане – Кремонезе X (0:0), Порденоне – Монца Брианца 2 (1:2), Алесандрия – Фералпи Сало 1 (2:0).

Лига Про, група B: Терамо – Прато 1 (2:0), Карарезе – Асколи Пикио 2 (0:1), Гросето – Сан Марино 1 (3:0), Сантарканджело – Губио X (1:1), Реджана – Савона 1 (2:0).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Месина X (1:1), Салернитана – Юве Стабия 1 (2:1), Аверса Нормана – Паджанезе 2 (1:2), Катандзаро – Касертана 1 (2:1), Вигор Ламеция – Барлета 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Севиля 2 (1:2), Барселона – Еспаньол 1 (3:0), Виляреал – Реал Сосиедад 1 (2:0), Гранада – Валенсия 2 (0:1).

Сегунда Дивисион: Хирона – Барселона Б 1 (3:1), Алкоркон – Сабадел 1 (2:0), Спортинг Хихон – Луго 1 (2:0), Валядолид – Рекреативо Уелва 1 (3:0), Тенерифе – Расинг Сантандер 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Хасково 1 (3:0), Литекс – Славия 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.