Прогнози за неделя, 7 април 2013 година

0
73

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип, Блу Скуеър и Джонстън`с Пейнт Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Уест Хям 1 (2:0), Тотнъм – Евертън 1 (2:1), Челси – Съндърланд 1 (3:0), Нюкясъл – Фулъм 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Уигън 1 (2:1).

Блу Скувър – Юг: Хейс & Йединг – Торнбридж Ейнджълс X (0:0).

Джонстън`с Пейнт Трофи, финал: Крю Алекзандра – Саутенд X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Нюрнберг – Майнц X (1:1), Хановер – Щутгарт 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Зандхаузен 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Енерги Котбус 1 (2:0), Падерборн – Унион Берлин X (1:1).

Регионална Лига – Север: Реден – Хамбургер Ам 1 (2:0), Олденбург – Вайше X (1:1), Ноймюнстер – Хавелсе 2 (0:2), Вилхелмсхавен – Виктория Хамбург 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: Енерги Котбус Ам – Мойселвиц X (0:0), РБ Лайпциг – Плауен 1 (3:0), Унион Берлин Ам – Локомотив Лайпциг 1 (1:0), Цвикау – Ауербах 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Вуперталер – Дуисбург Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: ФСВ Франкфурт Ам – Ешборн 1 (1:0), Хофенхайм Ам – Елверсберг 1 (2:1).

Регионална Лига – Байерн: Исманинг – Фронлах 1 (2:1), Байерн Ам – Айнтрахт Бамберг 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Фиорентина – Милан X (1:1), Катания – Каляри 1 (3:0), Сампдория – Палермо 1 (2:1), Сиена – Парма 1 (1:0), Удинезе – Киево 1 (3:1), Интер – Аталанта 1 (2:0), Наполи – Дженоа 1 (3:0).

Лига Про 1А: Карпи – Виртус Ентела 1 (2:1), Комо – Тревизо 1 (3:1), Лумецане – Албинолефе X (1:1), Павия – Кремонезе 2 (0:1), Портогруаро – Фералпи Сало 1 (2:1), Сан Марино – Кунео 1 (3:0), Тритиум – Реджана 1 (2:1).

Лига Про 1Б: Беневенто – Латина 1 (1:0), Карарезе – Андрия 1 (2:1), Фрозиноне – Перуджа X (1:1), Паджанезе – Барлета 1 (2:0), Прато – Катандзаро 1 (2:1), Соренто – Пиза X (0:0), Есперия Вияреджо – Ночерина 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Селта Виго – Райо Валекано 1 (2:1), Осасуна – Еспаньол 1 (2:1), Хетафе – Атлетико Мадрид 2 (1:2), Валенсия – Валядолид 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Хирона – Реал Мурсия 1 (2:0), Депортиво Гуадалахара – Кордоба 1 (2:1), Виляреал – Нумансия 1 (3:0), Херес – Еркулес Аликанте 2 (0:2), Алмерия – Рекреативо Уелва 1 (3:1), Сабадел – Спортинг Хихон X (1:1), Реал Мадрид Б – Уеска 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Левски – Берое 1 (3:1), Лудогорец – Литекс 1 (2:1).

Б група: Нефтохимик – Спартак Варна 1 (2:1), Банско – Раковски X (1:1), Шумен – Спартак Плевен 2 (1:2), Септември Симитли – Чавдар Етрополе 1 (1:0), Любимец – Пирин Разлог 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.