РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Евроквалификациите, Лига 1 и Лига 2 в Англия, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия B и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Евроквалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_6″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Евроквалификации: Латвия – Чехия 2 (0:2), Малта – Азербайджан 2 (1:2), Норвегия – Хърватия 2 (1:2), Турция – Холандия X (1:1), Уелс – Израел 1 (3:1), Босна & Херцеговина – Андора 1 (3:0), Кипър – Белгия 2 (0:3), Исландия – Казахстан 1 (3:0), Италия – България 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Лига 1: Бъртън Албион – Ковънтри 1 (2:1).

Лига 2: Бристол Роувърс – Оксфорд Юнайтед X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Трета Лига: Динамо Дрезден – Кемницер 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Вайше – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (2:0), Айнтрахт Нордерщед – Хамбургер Ам 1 (2:0), Шилкзее – Санкт Паули Ам 2 (1:2), Дрохтерсен/Асел – Мепен 2 (0:2), Хилдесхайм – Олденбург 2 (1:3), Люнебургер Ханза – Любек 2 (0:1).

Регионална Лига – Байерн: Бухбах – Инголщад Ам X (1:1), 1860 Мюнхен Ам – Ян Регенсбург 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Серия B: Ливорно – Пескара 1 (2:1), Модена – Виченца X (1:1), Новара – Латина 1 (2:1), Перуджа – Комо 1 (3:1), Про Верчели – Ланчано 1 (1:0), Салернитана – Авелино X (1:1), Трапани – Тернана 1 (2:1), Бари – Специя 1 (2:1).

Лига Про, група A: Про Пиаченца – Порденоне X (1:1), Албинолефе – Судтирол 2 (1:2), Басано Виртус – Кремонезе 1 (2:1), Читадела – Кунео 1 (3:1), Джана Ерминио – Лумецане 1 (1:0), Реджана – Падова 1 (2:0), Алесандрия – Фералпи Сало 1 (2:0), Мантова – Ренате 1 (3:1).

Лига Про, група B: Л`Акуила – Пистойезе 1 (1:0), Тутокуойо – Римини 1 (2:1), Лупа Рома – Макаратезе 1 (2:1), Пиза – Прато 1 (2:0), Робур Сиена – Карарезе 1 (3:0), Спал – Лукезе 1 (2:0).

Лига Про, група C: Катандзаро – Касертана X (1:1), Изкия Изолаверде – Лупа Кастели Романи 1 (2:0), Матера – Акрагас 1 (3:1), Нуова Козенца – Мартина Франка 1 (3:1), Мелфи – Юве Стабия X (1:1), Лече – Фиделис Андрия 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Сегунда Дивисион: Атлетик Билбао B – Майорка X (1:1), Кордоба – Алкоркон 1 (1:0), Лагостера – Алавес X (0:0), Понферадина – Валядолид 1 (1:0), Реал Овиедо – Албасете Баломпи 1 (2:1), Алмерия – Осасуна 1 (3:1), Леганес – Сарагоса 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Североизточна Б група: Химик Девня – Ботев Нови пазар 2 (0:2), Интер Плачидол – Черноморец Балчик 2 (1:2), Септември Тервел – Две могили 1 (2:1), Марисан Русе – Бенковски Бяла 2 (0:2), Суворово – Светкавица Търговище 2 (1:2).

Северозападна В група: Ботев Луковит – Академик Свищов 2 (1:2), Ювентус Малчика – Ботев Козлодуй X (1:1), Кариана Ерден – Бдин Видин 2 (0:2), Гигант Белене – Етър Велико Търново 2 (1:2), Вихър Славяново – Левски 2007 1 (2:1), Севлиево – Трявна 1 (1:0).

Югозападна В група: Рилски спортист – Витоша Бистрица 2 (1:2), Беласица Петрич – София 2010 1 (3:0), Вихрен Сандански – Чико Бяга 1 (2:1), ЦСКА – Велбъжд Кюстендил 1 (3:0), Германея – Ботев Ихтиман X (1:1), Сливнишки герой – Чепинец Велинград X (1:1), Балкан Варвара – Струмска слава 2 (1:2), Пирин Гоце Делчев – Миньор Перник 1 (2:1).

Югоизточна В група: Сливен – Загорец Нова Загора 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.