РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Нюкясъл – Ливърпул 2 (0:3).

Чемпиъншип: Шефилд Уензди – Дарби Каунти 2 (1:2).

Купа на Англия: Рочдейл – Бери 1 (2:1), Брадфорд – Чешам 1 (3:0), Кеймбридж Юнайтед – Донкастър X (1:1), Колчестър – Олтринкам 1 (3:0), Дагенам & Редбридж – Уайтхоук 1 (2:0), Екзитър – Порт Вейл 2 (1:2), Оксфорд Юнайтед – Форест Грийн 1 (3:0), Питърбро – Лутън 1 (2:0), Уелинг – Карлайл 2 (1:3).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Щутгарт – Вердер Бремен 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Дармщад 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Бохум – Хайденхайм 1 (2:0), Кайзерслаутерн – Санкт Паули 1 (1:0), РБ Лайпциг – Дуисбург 1 (3:0).

Регионална Лига – Север: Дрохтерсен/Асел – Вайше 2 (0:2), Мепен – Шилкзее 1 (3:0), Санкт Паули Ам – Любек 2 (1:2), Хавелсе – Олденбург X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Оберлаусиц – Виктория Берлин 1 (3:1), Бабелсберг – Динамо Берлин X (1:1), Берлинер Анкараспор – Будиса Бауцен 1 (3:1), Германия Халберщад – Карл Цайс Йена 2 (0:3), Херта Берлин Ам – Оптик Ратенов 1 (3:0), Вакер Нордхаузен – Ауербах 1 (3:0), Цвикау – Шьонберг 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Хофенхайм Ам – Валдхоф Майнхайм 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Болоня – Наполи 2 (0:3), Аталанта – Палермо 1 (3:1), Фиорентина – Удинезе 1 (3:0), Фрозиноне – Киево 2 (1:2), Верона – Емполи X (1:1), Сампдория – Сасуоло 1 (2:1), Карпи – Милан 2 (0:3).

Серия B: Виченца – Салернитана 1 (3:1), Каляри – Комо 1 (3:0).

Лига Про, група A: Фералпи Сало – Кунео 1 (2:0), Реджана – Павия 1 (2:1), Ренате – Про Пиаченца X (1:1).

Лига Про, група B: Макератезе – Карарезе 1 (2:1), Лукезе – Терамо X (1:1), Лупа Рома – Савона 1 (1:0), Пистойезе – Арецо 1 (2:1), Спал – Анкона 1 (3:1).

Лига Про, група C: Акрагас – Фоджа 2 (1:2), Касертана – Монополи 1 (3:0), Мартина Франка – Лупа Кастели Романи 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Сосиедад – Ейбар 1 (2:0), Виляреал – Райо Валекано 1 (3:0), Спортинг Хихон – Лас Палмас 1 (2:1), Атлетик Билбао – Малага 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Понферадина – Осасуна 1 (2:1), Уеска – Мирандес 1 (2:1), Майорка – Албасете Баломпи 1 (2:1), Нумансия – Леганес X (1:1), Реал Овиедо – Лагостера 1 (2:0), Хирона – Кордоба 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Пирин Благоевград – Черно море X (1:1), Берое – Монтана 1 (3:0).

Б група: Литекс II – Дунав Русе 2 (0:3), Лудогорец II – Пирин Разлог 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.