РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Ливърпул X (1:1), Арсенал – Манчестър Юнайтед 1 (2:1), Суонси – Тотнъм X (1:1).

Чемпиъншип: Чарлтън – Фулъм X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Шалке – Кьолн 1 (3:1), Байер Леверкузен – Аугсбург 1 (3:0), Байерн – Борусия Дортмунд 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Юнион Берлин 1 (2:0), Карлсруе – Фрайбург X (1:1), РБ Лайпциг – Нюрнберг 1 (3:0) .

Трета Лига: Енерги Котбус – Веен 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Вайше – Реден 1 (2:0), Мепен – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (3:0), Айнтрахт Нордерщед – Хавелсе 1 (3:1), Хилдесхайм – Госларер X (1:1), Шилкзее – Люнебургер Ханза 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Оберлаусиц – Ауербах 1 (3:0), Шьонберг – Вакер Нордхаузен 2 (0:2), Германия Халберщад – Херта Берлин Ам X (1:1), Карл Цайс Йена – Нойстерлиц 1 (3:1), Мойселвиц – Будиса Бауцен X (0:0), Виктория Берлин – Оптик Ратенов 1 (2:0), Цвикау – Берлинер Анкараспор 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Ерндтебрюк – Шалке Ам 2 (1:2), Кьолн Ам – Борусия Дортмунд Ам X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Валдхоф Майнхайм 2 (0:2), Кикерс Офенбах – Хофенхайм Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – Нюрнберг Ам 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Емполи – Сасуоло 1 (1:0), Палермо – Рома 2 (0:2), Сампдория – Интер 2 (1:2), Удинезе – Дженоа X (1:1), Ювентус – Болоня 1 (3:0), Лацио – Фрозиноне 1 (3:0), Милан – Наполи X (1:1), Фиорентина – Аталанта 1 (2:0).

Лига Про, група B: Карарезе – Анкона X (1:1), Лупа Рома – Пистойезе 1 (1:0), Макератезе – Чита ди Понтедера 1 (2:1), Спал – Л`Акуила 1 (3:1), Тутокуойо – Терамо X (0:0), Лукезе – Прато 1 (1:0), Сантарканджело – Пиза X (1:1), Савона – Арецо 2 (0:1), Робур Сиена – Римини X (1:1).

Лига Про, група C: Катандзаро – Козенца 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Реал Бетис 1 (2:1), Атлетик Билбао – Валенсия 1 (2:1), Леванте – Виляреал 2 (1:3), Атлетико Мадрид – Реал Мадрид 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Реал Овиедо – Майорка 1 (2:0), Леганес – Албасете Баломпи 1 (2:0), Лагостера – Елче X (1:1), Мирандес – Хирона 2 (1:2), Осасуна – Луго 1 (2:1), Уеска – Валядолид X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Монтана 1 (2:0), Литекс – Левски X (1:1).

Б група: Лудогорец II – Ботев Гълъбово 1 (2:1).

Североизточна В група: Химик – Септември Тервел 1 (2:0), Марисан Русе – Интер Плачидол 2 (1:2), Суворово – Черноморец Балчик X (1:1), Тича Долни чифлик – Две могили 1 (2:0), Светкавица Търговище – Кубрат 1 (3:1).

Северозападна В група: Етър – Партизан Червен бряг 1 (2:0), Ботев Враца – Левски 2007 1 (2:1), Бдин – Трявна 1 (1:0), Ботев Козлодуй – Севлиево 2 (1:3), Академик Свищов – Вихър Славяново 1 (2:0), Павликени – Гигант Белене 1 (2:1), Ботев Луковит – Янтра Габрово X (1:1), Ювентус Малчика – Кариана Ерден 1 (2:1).

Югозападна В група: ЦСКА – Беласица 1 (3:0), Вихрен – Витоша Бистрица X (1:1), Германея – Рилски спортист 2 (0:2), Сливнишки герой – София 2010 1 (3:0), Балкан Варвара – Велбъжд 2 (1:2), Пирин Гоце Делчев – Ботев Ихтиман 1 (2:1), Миньор Перник – Чепинец 1 (2:0), Струмска слава – Септември София 2 (0:1).

Югоизточна В група: Черноморец Бургас – Карнобат 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.