РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 64 мача във Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Първа Лига и Втора Лига в България, Купа на Италия и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_3″]България[/handle]
[handle to=“tab_4″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Втора Бундеслига: Нюрнберг – Кайзерслаутерн X (1:1), Хайденхайм – Ерцгебирге Ауе 1 (2:0), Холщайн Кил – Зандхаузен 1 (2:1), Динамо Дрезден – Дуисбург 1 (1:0).

Трета Лига: Вюрцбургер Кикерс – Вердер Бремен II 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Алтона – Хавелсе X (1:1), Айнтрахт Нордерщед – Хамбургер II X (0:0), Германия Егесторф-Лангредер – Еутин X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Оберлаусиц – Будиса Бауцен 1 (2:0), Алтглинике – Ауербах 1 (2:1), Бабелсберг – Херта Берлин II X (0:0), Юнион Фюрстенвалде – Берлинер Анкараспор 1 (2:0), Люкенвалде – Динамо Берлин 2 (0:2), Нойстерлиц – Енерги Котбус 2 (1:2), Вакер Нордхаузен – Германия Халберщад 1 (3:1).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Рот-Вайс Есен 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Майнц II – ФСВ Франкфурт 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Унтерфьоринг – Bayern II 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Купа на Италия: Ренате – Сиракуза 2 (1:2), Трастевере – Реджана 2 (1:4), Виртус Франкавила – Имолезе 1 (5:0), Виченца – Про Пиаченца X (1:1), Пиаченца – Масезе 1 (2:0), Козенца – Алесандрия 2 (1:3), Джана Ерминио – Албинолефе 2 (0:1), Губио – Нуова Монтероси 1 (4:1), Лече – Силиверге Мазано 1 (2:1), Ливорно – Фералпи Сало 1 (2:0), Матера – Касертана 2 (1:2), Падова – Ренде 1 (5:1), Пиза – Варезе 1 (3:1), Порденоне – Мателика 1 (4:0), Самбенедетезе – Лукезе 2 (0:2), Трапани – Паджанезе 1 (4:0), Юве Стабия – Басано Виртус 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Първа Лига: Ботев Пловдив – ЦСКА-София 2 (0:3), Левски – Витоша Бистрица 1 (3:1).

Втора Лига: Поморие – Царско село 1 (2:1).

Приятелски мачове: Бенковски Бяла – Локомотив Русе 2 (1:2), Левски Паталеница – Чико Бунара 2 (0:2), Добруджа – Хитрино X (1:1), Септември Симитли – Кариана Ерден 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Емиратс Къп: РБ Лайпциг – Бенфика 2 (1:2), Арсенал – Севиля 1 (1:0).

Интернешънал Чемпиънс Къп: Рома – Ювентус 1 (2:1).

Клубни отбори: Борнемут – Валенсия 1 (2:0), Крю – Сток Сити 2 (0:4), Мерстхям – Хемптън 2 (1:2), Шефилд Уензди – Рейнджърс 2 (0:1), Нънийтън Таун – Ковънтри 2 (1:2), Валеренга – Манчестър Юнайтед 2 (0:4), Марл-Хюлс – Хомберг 2 (0:2), Велберт – Вюлфрат 1 (3:1), Байер Леверкузен – Лацио 1 (2:1), Хановер – Удинезе 2 (0:1), Асколи – Салернитана 2 (0:1), Айнтрахт Франкфурт – Беневенто 1 (3:0), Перуджа – Спал 1 (2:0), Спортинг Хихон Б – Унион Адарве X (1:1), Виляреал – Леванте 1 (2:0), Реал Бетис – Бешикташ 1 (2:0), Порто – Депортиво Ла Коруня X (0:0), Ферейра – Валядолид 2 (1:2), Шалке – Ейбар 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.