РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 80 мача от Висша Лига, Чемпиъншип и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Уест Хям 1 (3:1), Саутхямптън – Челси 2 (1:2).

Чемпиъншип: Бирмингам – Астън Вила X (1:1).

ФА Трофи: Хоршъм – Ромфорд X (1:1), Грейс – Уингейт & Финчли 1 (2:0), Кингстониан – Люис X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хофенхайм – Херта Берлин 1 (1:0), ФК Кьолн – Хамбургер 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Бохум – Хайденхайм 1 (2:1), Хановер – Вюрцбургер 1 (3:1), Карлсруе – Щутгарт 2 (1:2).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Мепен 2 (0:1), Айшеде – Волфсбург II 2 (0:3), Вайше – Германия Егесторф-Лангредер 1 (3:0), Олденбург – Люнебургер Ханза 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Шьонберг – Мойселвиц X (1:1), Херта Берлин II – Бабелсберг 1 (2:1), Локомотив Лайпциг – Будиса Бауцен 1 (3:0), Обелаусиц – Карл Цайс Йена 2 (1:3).

Регионална Лига Запад: Ален – ФК Кьолн II 2 (0:2).

Регионална Лига Байерн: Нюрнберг II – Байерн II X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Аталанта – Дженоа 1 (2:1), Милан – Пескара 1 (3:0), Кротоне – Киево 2 (1:2), Емполи – Рома 2 (0:2), Лацио – Сасуоло 1 (3:1), Сампдория – Интер 2 (1:2).

Серия Б: Верона – Трапани 1 (3:0), Виченца – Перуджа X (1:1).

Лига Про, група А: Комо – Олбия 1 (3:1), Кремонезе – Пистойезе 1 (3:0), Джана Ерминио – Расинг Рома 1 (2:0), Прато – Лупа Рома 1 (2:1), Витербезе – Ливорно 1 (2:1), Арецо – Ренате 1 (2:0), Алесандрия – Робур Сиена 1 (3:0), Карарезе – Пиаченца X (1:1), Про Пиаченца – Лукезе X (0:0).

Лига Про, група C: Сиракуза – Фиделис Андрия X (1:1), Катания – Паджанезе 1 (3:1), Мелфи – Виртус Франкавила 1 (1:0), Монополи – Катандзаро 1 (2:0), Таранто – Месина 1 (2:1), Вибонезе – Реджина X (1:1), Юве Стабия – Козенца 1 (2:0), Касертана – Фонди 1 (2:1), Матера – Акрагас 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Ейбар – Виляреал 2 (1:2), Атлетик Билбао – Осасуна 1 (3:0), Реал Бетис – Еспаньол 1 (2:1), Лас Палмас – Селта Виго 1 (2:1).

Ла Лига 2: Хирона – Нумансия 1 (3:1), Севиля Б – Елче 1 (2:1), Луго – Кадис 1 (2:0), Алкоркон – Мирандес 1 (3:1), Химнастик де Тарагона – Майорка X (1:1), УКАМ Мурсия – Реал Овиедо 1 (2:1), Леванте – Хетафе 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Ботев Пловдив – Левски 2 (1:2), Черно море – Нефтохимик Бургас 1 (2:0).

Втора Лига: Етър – ЦСКА II 1 (2:1), Оборище – Банско 2 (1:2), Поморие – Созопол 2 (1:2), Локомотив София – Витоша Бистрица X (1:1).

Североизточна Трета Лига: Спартак Варна – Калиакра 2 (0:1), Светкавица Търговище – Добруджа 2 (0:2), Суворово – Кубрат 1 (2:0), Черноморец Балчик – Ботев Нови пазар 1 (3:1), Локомотив Русе – Септември Тервел 1 (2:1).

Северозападна Трета Лига: Първа атомна – Вихър Славяново 1 (1:0), Янтра Габрово – Павликени 2 (0:2), Литекс – Ком Берковица 1 (3:0), Академик Свищов – Трявна 2 (1:2), Бдин – Мизия Кнежа 1 (1:0), Партизан Червен бряг – Кариана Ерден 2 (0:3), Левски 2007 – Севлиево X (1:1).

Югозападна Трета Лига: Чепинец – Балкан Ботевград 2 (1:2), Свобода Пещера – Вихрен X (1:1), Марек – Рилски спортист 1 (2:1), Ботев Ихтиман – Пирин Разлог 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.