РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Саутхямптън – Манчестър Сити 2 (1:2), Тотнъм – Евертън 1 (2:1).

ФА Трофи: Глостър Сити – Бат Сити X (1:1), Хейс & Йединг – Хоршъм 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Волфсбург – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Борусия Дортмунд 2 (0:2).

Втора Бундеслига: 1860 Мюнхен – ФСВ Франкфурт 1 (2:0), Зандхаузен – РБ Лайпциг 2 (1:3), Санкт Паули – Кайзерслаутерн 2 (0:2).

Трета Лига: Борусия Дортмунд Ам – Пройсен Мюнстер 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Любек 2 (0:3), Хановер Ам – Волфсбург Ам X (1:1), Хавелсе – Госларер 1 (2:0), Ноймюнстер – Вайше Фленсбург 2 (1:2), Реден – Вердер Бремен Ам 2 (0:2), Мепен – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Динамо Берлин – Будиса Баутцен 1 (3:1), Германия Халберщад – Вакер Нордхаузен 2 (0:2), Херта Берлин Ам – Нойстерлиц 1 (2:1), Плауен – Мойселвиц X (1:1), Унион Берлин Ам – Берлинер Анкараспор 1 (1:0), Виктория Берлин – Магдебург 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Кобленц 1 (3:0), Хофенхайм Ам – Цвайбрюкен 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Милан – Удинезе 1 (3:0), Каляри – Фиорентина 2 (1:2), Чезена – Дженоа 2 (1:2), Емполи – Аталанта 1 (2:1), Палермо – Парма 1 (2:0), Ювентус – Торино 1 (3:0), Рома – Интер 1 (2:0).

Серия Б: Болоня – Бари 1 (2:1).

Лига Про, група A: Албинолефе – Джана Ерминио 1 (1:0), Реал Виченца – Сасари Торес 1 (2:0), Фералпи Сало – Про Патрия 1 (2:0), Ренате – Павия X (1:1), Венеция – Басано Виртус X (1:1).

Лига Про, група B: Савона – Тутокуойо 1 (1:0), Карарезе – Реджана X (1:1), Л`Акуила – Пистойезе 1 (2:1), Губио – Сан Марино 1 (3:1).

Лига Про, група C: Юве Стабия – Савона 1 (3:0), Лупа Рома – Салернитана 2 (1:2), Барлета – Аверса Нормана 1 (2:0), Нуова Козенца – Иския Изолаверде 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетико Мадрид – Депортиво Ла Коруня 1 (3:0), Севиля – Гранада 1 (3:0), Кордоба – Виляреал 2 (0:2), Валенсия – Барселона 2 (1:3).

Сегунда Дивисион: Майорка – Спортинг Хихон X (1:1), Расинг Сантандер – Алкоркон 1 (2:1), Барселона Б – Албасете Баломпи 1 (2:0), Рекреативо Уелва – Мирандес 1 (2:0), Сарагоса – Понферадина X (1:1), Луго – Тенерифе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Марек – ЦСКА 2 (0:3), Лудогорец – Локомотив София 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.