Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Купа Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А, Б и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Саутхямптън – Норич 1 (2:1), Суонси – Манчестър Юнайтед 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Дортмунд – Херта Берлин 1 (3:0), Вердер Бремен – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Карлсруе X (1:1), ФСВ Франкфурт – Санкт Паули X (0:0), Нюрнберг – Фортуна Дюселдорф 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Ханза Рощок 1 (2:1), Майнц Ам – Зоненхоф 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Дрохтерсен/Асел 1 (2:0), Любек – Олденбург 1 (3:1), Айнтрахт Нордерщед – Хилдесхайм 1 (3:0), Хавелсе – Шилкзее 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – Оптик Ратенов 1 (2:0), Оберслаусиц – Нойстерлиц X (1:1), Шьонберг – Мойселвиц 1 (2:1), Берлинер Анкараспор – Ауербах 1 (3:0), Динамо Берлин – Виктория Берлин 1 (2:0), РБ Лайпциг Ам – Херта Берлин Ам 1 (2:1), Цвикау – Люкенвалде 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Оберхаузен – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (1:2), Край – Шалке Ам X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Трир – Некарелц 1 (3:0), Хофенхайм Ам – Астория Валдорф 1 (2:0), Шпилберг – Хесен Касел 2 (0:3).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Ювентус X (1:1), Аталанта – Фрозиноне 1 (3:0), Карпи – Интер 2 (0:3), Киево – Лацио 2 (1:2), Дженоа – Верона 1 (2:1), Наполи – Сампдория 1 (3:0), Торино – Фиорентина X (1:1), Удинезе – Палермо 1 (1:0).

Купа Лига Про: Мартина Франка – Иския Изолаверде 1 (2:1), Паджанезе – Акрагас 1 (2:0), Лумецане – Про Пиаченца X (1:1), Пистойезе – Савона 1 (2:0), Падова – Порденоне 1 (3:1), Сантарканджело – Макератезе 1 (2:0), Сиена – Лупа Рома 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Ейбар – Атлетик Билбао 2 (1:2), Севиля – Атлетико Мадрид X (1:1), Валенсия – Депортиуво Ла Коруня 1 (2:0), Хетафе – Гранада 1 (2:1), Лас Палмас – Леванте 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Реал Овиедо 1 (2:1), Осасуна – Мирандес 1 (2:0), Елче – Атлетик Билбао B 1 (2:1), Майорка – Понферадина 1 (1:0), Тенерифе – Химнастик Тарагона 1 (3:1), Валядолид – Алкоркон 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Монтана – Локомотив Пловдив 1 (2:1), Левски – Пирин Благоевград 1 (3:0).

Б група: Лудогорец II – Литекс II 1 (2:1).

Югозападна В група: Ботев Ихтиман – ЦСКА 2 (0:3), Витоша Бистрица – Пирин Гоце Делчев 1 (2:0), Миньор Перник – Балкан Варвара 1 (3:0), Септември София – Сливнишки герой 2 (1:2), Чепинец – Германея 1 (2:0), Велбъжд – Вихрен 1 (2:1), Чико Бяга – Беласица 2 (1:2), София 2010 – Рилски спортист 2 (0:2).

Северозападна В група: Севлиево – Партизан Червен бряг 2 (0:3), Трявна – Вихър Славяново 1 (1:0), Левски 2007 – Гигант Белене 2 (1:2), Ботев Враца – Кариана Ерден 1 (2:0), Бдин – Ювентус Малчика 1 (3:0), Ботев Козлодуй – Ботев Луковит 1 (2:1), Академик Свищов – Павликени 1 (2:0).

Североизточна В група: Тича Долни чифлик – Химик Девня X (1:1), Кубрат – Марисан 1 (2:0), Бенковски Бяла – Септември Тервел 1 (2:1), Две могили – Интер Плачидол 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.