РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 86 мача от Висша Лига и Лига 1 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Manchester United – Swansea 1 (2:0), Everton – Chelsea 2 (0:2), Middlesbrough – Manchester City 2 (0:4), Tottenham – Arsenal 2 (1:2).

Лига 1: Wimbledon – Oldham 2 (0:1), Bolton – Peterborough 1 (1:0), Bristol Rovers – Millwall 2 (1:2), Charlton – Swindon 1 (2:1), Fleetwood Town – Port Vale 1 (3:0), Northampton – Gillingham 2 (1:3), Oxford Utd – Shrewsbury 1 (2:1), Rochdale – Bradford 2 (0:2), Scunthorpe – Coventry 2 (0:2), Sheffield Utd – Chesterfield 1 (3:1), Southend – Bury 1 (2:0), Walsall – Milton Keynes Dons 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Augsburg – Hamburger 2 (0:2), Hoffenheim – Eintracht Frankfurt 2 (0:1).

Втора Бундеслига: Erzgebirge Aue – Wurzburger Kickers X (0:0), Hannover – Fortuna Dusseldorf 1 (3:1), 1860 Munchen – Eintracht Braunschweig 2 (1:2).

Трета Лига: Preussen Munster – Zwickau 2 (0:3).

Регионална Лига Север: St. Pauli II – Eintracht Braunschweig II X (0:0), Germania Egestorf-Langreder – Weiche Flensburg 2 (0:3), Luneburger Hansa – Oldenburg 1 (1:0), Meppen – Hamburger II 1 (2:0), Borussia Hildesheim – Schwarz-Weiss Rehden 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Auerbach – Viktoria Berlin 2 (1:2), Berliner Ankaraspor – Wacker Nordhausen 2 (1:2), Union Furstenwalde – Lokomotive Leipzig X (1:1), Neustrelitz – Oberlausitz Neugersdorf 2 (1:2).

Регионална Лига Запад: Fortuna Dusseldorf II – Wattenscheid X (0:0).

Регионална Лига Югозапад: Stuttgarter Kickers – Nottingen 1 (3:1).

Регионална Лига Байерн: Nurnberg II – Garching X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Roma – Lazio 1 (2:0), Bologna – Udinese 2 (1:2), Cagliari – Pescara 1 (3:0), Crotone – Milan X (2:2), Empoli – Sassuolo 2 (1:2), Genoa – Chievo 2 (0:2), Palermo – Fiorentina 2 (1:5), Inter – Napoli 2 (1:2).

Серия Б: Novara – Brescia 2 (0:2).

Лига Про, група Б: Ancona – Sambenedettese 2 (1:2), Bassano Virtus – Gubbio X (1:1), Lumezzane – Fano 2 (0:1), Modena – Mantova X (0:0), Pordenone – Feralpi Salo 2 (0:1), Reggiana – Forli 1 (1:0), Santarcangelo – Maceratese 1 (1:0), Sudtirol – Padova 1 (1:0), Teramo – Parma 2 (1:2), Venezia – Albinoleffe 1 (1:0).

Лига Про, група C: Akragas – Juve Stabia 2 (0:1), Fidelis Andria – Reggina 1 (2:1), Catania – Siracusa 2 (0:1), Catanzaro – Casertana 1 (1:0), Foggia – Melfi 2 (1:2), Matera – Monopoli 2 (0:1), Messina – Cosenza 1 (2:0), Paganese – Lecce 1 (2:0), Taranto – Vibonese 1 (2:1), Virtus Francavilla – Fondi 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Osasuna – Deportivo La Coruna 1 (2:0), Real Betis – Alaves 1 (2:1), Eibar – Leganes 2 (1:2), Celta Vigo – Athletic Bilbao 2 (1:3).

Ла Лига 2: Alcorcon – Cadiz 1 (2:0), Lugo – Girona 2 (0:3), Cordoba – Mirandes 1 (1:0), Sevilla B – Mallorca X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Монтана – Ботев Пловдив X (1:1).

Втора Лига: Банско – Оборище Панагюрище X (1:1), Несебър – Спартак Плевен 1 (2:0), Царско село – Септември София 2 (1:2), Витоша Бистрица – Локомотив София 1 (2:1), ЦСКА II – Етър 2 (0:2), Ботев Гълъбово – Ботев Враца X (1:1), Созопол – Поморие 2 (1:2).

Североизточна Трета Лига: Кубрат – Доростол 1 (2:0).

Северозападна Трета Лига: Бдин Видин – Левски 2007 2 (0:1), Академик Свищов – Севлиево 2 (1:2), Янтра Габрово – Мизия Кнежа 1 (2:1), Първа атомна – Трявна 1 (2:1), Ювентус Малчика – Ком Берковица 2 (0:2), Вихър Славяново – Павликени 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.