Прогнози за неделя, 3 септември 2017 година

0
29

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 59 мача от Световни квалификации, Лига 1 в Англия, Регионална Лига в Германия, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_6″]България[/handle]
[handle to=“tab_7″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Зона Европа: Беларус – Швеция X (1:1), Естония – Кипър X (0:0), Фарьорски отрови – Андора 1 (3:0), Холандия – България 1 (3:1), Франция – Люксембург 1 (4:0), Гибралтар – Босна и Херцеговина 2 (0:3), Гърция – Белгия X (2:2), Унгария – Португалия 2 (0:5), Латвия – Швейцария 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Лига 1: Портсмут – Родъръм 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Регионална Лига Север: Санкт Паули II – Дрохтерсен/Асел X (0:0), Хавелсе – Хилдесхайм 2 (0:1), Люнебургер Ханза – Германия Егесторф-Лангредер X (1:1), Олденбург – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Майнц II – Саарбрюкен 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Серия Б: Емполи – Бари 2 (1:2), Асколи – Про Верчели 1 (2:0), Чезена – Венеция 2 (0:1), Кремонезе – Авелино X (0:0), Фоджа – Виртус Ентела 1 (1:0), Фрозиноне – Читадела 1 (1:0), Новара – Парма 2 (0:3), Перуджа – Пескара 1 (1:0), Специя – Карпи X (1:1).

Серия C, група А: Арцакена – Витербезе 2 (0:2), Пиаченца – Кунео 2 (0:1), Пистойезе – Монца 1 (2:0), Прато – Ливорно 1 (2:1), Карарезе – Про Пиаченца 1 (2:1), Гаворано – Олбия 1 (2:1), Лукезе – Понтедера 1 (2:0), Пиза – Робур Сиена 1 (3:1).

Серия C, група Б: Триестина – Реджана 1 (2:1), Албинолефе – Местре 1 (2:1), Басано Виртус – Равена 1 (2:1), Фералпи Сало – Ренате 2 (0:1), Губио – Сантарканджело 1 (3:0), Порденоне – Судтирол X (0:0), Фермана – Самбенедетезе 2 (0:3), Падова – Фано 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Ла Лига 2: Реал Овиедо – Реус Депортиу X (0:0), Севиля Б – Културал Леонеса 2 (1:2), Валядолид – Тенерифе 1 (1:0), Кордоба – Сарагоса 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Североизточна Трета Лига: Суворово – Хитрино 1 (2:0), Бенковски Бяла – Светкавица Търговище 2 (0:2), Спартак Варна – Ботев Нови пазар 2 (1:2), Локомотив Русе – Кубрат 1 (2:1).

Северозападна Трета Лига: Бдин Видин – Академик Свищов X (1:1), Левски 2007 – Янтра Полски Тръмбеш 1 (2:0), Янтра Габрово – Партизан Червен бряг X (0:0), Спартак Плевен – Мизия Кнежа 1 (2:0), Павликени – Ботев Луковит 2 (1:2), Трявна – Кариана Ерден 2 (0:2), Първа атомна – Вихър Славяново 1 (1:0), Севлиево – Янтра Габрово 1 (2:1).

Югоизточна Трета Лига: Тунджа Ягода – Ямбол 1915 2 (0:2), Левски Карлово – Раковски X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_7″]Клубни отбори: Зоненхоф Гросаспах – Щутгарт 1 (2:1), Алтона – Хъдърсфийлд 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.