Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Лига 1 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Челси – Кристъл Палас 1 (3:0), Тотнъм – Манчестър Сити 2 (1:3).

Лига 1: Барнзли – Рочдейл X (1:1), Бристол Сити – Уолсол 1 (2:0), Колчестър – Престън 2 (0:2), Кроули Таун – Ковънтри X (1:1), Крю – Брадфорд 2 (1:2), Донкастър – Скънторп 1 (2:1), Джилингам – Нотс Каунти X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Йоувил 1 (3:0), Олдъм – Питърбро X (0:0), Порт Вейл – Флийтууд Таун 1 (2:1), Шефилд Юнайтед – Честърфийлд 1 (2:1), Суиндън – Лейтън Ориент X (1:1).

Конфърънс Премиър, плейофи: Бристол Роувърс – Форест Грийн 1 (2:0), Гримзби – Ийстлий 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Хамбургер 1 (2:0), Херта Берлин – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:3).

Втора Бундеслига: Аален – Бохум 1 (2:1), Ерзгебирге Ауе – Карлсруе 2 (1:2), Гройтер Фюрт – Фортуна Дюселдорф 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Унион Берлин 1 (1:0), Зандхаузен – Хайденхайм 1 (2:1), Санкт Паули – РБ Лайпциг X (0:0).

Трета Лига: Борусия Дортунд Ам – Щутгарт Ам 1 (2:1), Дуисбург – Пройсен Мюнстер 1 (2:0), Оснабрюк – Ханза Рощок 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Вайше – Клопенбург 1 (1:0), Госларер – Санкт Паули Ам 1 (2:1), Айнтрахт Нордерщед – Реден 2 (1:2), Хавелсе – Ноймюнстер 1 (2:0), Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Люнебургер Ханза 2 (0:2), Олденбург – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – Плауен 1 (2:0), Унион Берлин Ам – Мойселвиц X (1:1), Карл Цайс Йена – Магдебург 2 (0:2), Виктория Берлин – Цвикау 2 (1:3).

Регионална Лига – Запад: Оберхаузен – Борусия Мьонхенгладбах Ам X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Кобленц – Некарелц X (1:1), Хофенхай Ам – Айнтрахт Трир 1 (1:0).

Регионална Лига – Байерн: Швайнфурт – Аугсбург Ам 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Рома – Дженоа 1 (3:0), Аталанта – Лацио 2 (0:2), Фиорентина – Чезена 1 (3:0), Интер – Киево 1 (3:0), Верона – Удинезе 1 (1:0), Наполи – Милан 1 (2:0).

Серия B: Авелино – Пескара X (1:1), Модена – Карпи 1 (2:1).

Лига Про, група C: Барлета – Фоджа 2 (0:2), Касертана – Савоя 1 (3:0), Юве Стабия – Вигор Ламеция 1 (3:0), Лече – Иския Изолаверде 1 (2:0), Лупа Рома – Аверса Нормана 1 (1:0), Матера – Мелфи 1 (3:0), Месина – Салернитана 2 (0:2), Нуово Козенца – Беневенто 2 (1:2), Паджанезе – Мартина Франка 1 (2:1), Реджина – Катандзаро 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Еспаньол – Райо Валекано 1 (2:0), Хетафе – Гранада 1 (2:1), Валенсия – Ейбар 1 (3:0), Малага – Елче 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Понферадина – Сарагоса 1 (2:1), Спортинг Хихон – Майорка 1 (2:0), Валядолид – Леганес 1 (2:0), Албасете Баломпи – Barcelona B 1 (3:1), Тенерифе – Луго 1 (2:0), Мирандес – Рекреативо Уелва 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Лудогорец 2 (1:2), Литекс – Локомотив София 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.