Прогнози за неделя, 3 декември 2017 година

0
140

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 64 мача от Висша Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

Англия

Висша Лига: Борнемут – Саутхямптън 1 (2:1), Манчестър Сити – Уест Хям 1 (3:1).

Купа на Англия: Уимбълдън – Чарлтън X (0:0), Блякбърн – Крю 1 (4:1), Ковънтри – Боръм Ууд 1 (2:1), Донкастър – Скънторп X (1:1), Гейтсхед – Лутън 2 (0:1), Мансфийлд – Гайзли 1 (2:1), Нюпорт Каунти – Кеймбридж Юнайтед X (0:0), Уокинг – Питърбро 2 (1:3), Уикъмб – Ледърхед 1 (5:0).

Германия

Първа Бундеслига: Херта Берлин – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Волфсбург – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Бохум – Юнион Берлин X (1:1), Дармщад – Ян Регенсбург 2 (0:2), Динамо Дрезден – Ерцгебирге Ауе 1 (1:0).

Трета Лига: Зоненхоф Гросаспах – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:1), Вердер Бремен II – Оснабрюк 2 (0:1), Унтерхахинг – Карл Цайс Йена 2 (0:2).

Регионална Лига Север: Олденбург – Алтона 1 (3:1), Санкт Паули II – Германия Егесторф-Лангредер 1 (2:0), Волфсбург II – Дрохтерсен/Асел 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Бабелсберг 1 (1:0), Енерги Котбус – Оберлаусиц Нойгерсдорф 1 (5:1), Мойселвиц – Вакер Нордхаузен X (2:2), Нойстерлиц – Кеми Лайпциг 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Оберхаузен – Борусия Мьонхенгладбах II X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Кобленц – Щутгартер Кикерс 2 (0:1).

Италия

Серия A: Беневенто – Милан 2 (1:2), Болоня – Каляри 1 (2:1), Фиорентина – Сасуоло 1 (3:1), Интер – Киево 1 (2:0), Сампдория – Лацио 2 (1:3).

Серия B: Авелино – Карпи 1 (1:0), Виртус Ентела – Бари 1 (2:0).

Серия C, група A: Алесандрия – Гаворано 1 (1:0), Джана Ерминио – Монца 2 (1:2), Ливорно – Арцакена 1 (1:0), Олбия – Лукезе 1 (2:0), Пистойезе – Карарезе X (1:1), Про Пиаченца – Пиаченца 2 (0:1), Арецо – Прато 1 (2:0), Понтедера – Пиза 2 (0:1).

Серия C, група C: Акрагас – Реджина 1 (2:0), Бишелие – Сиракуза X (0:0), Катандзаро – Фонди 2 (0:1), Ренде – Козенца 2 (1:2), Сикула Леонцио – Паджанезе 1 (2:1), Виртус Франкавила – Монополи 1 (2:1), Юве Стабия – Касертана 1 (2:0), Матера – Фиделис Андрия X (1:1).

Испания

Ла Лига: Леганес – Виляреал 2 (0:1), Хетафе – Валенсия 2 (0:3), Ейбар – Еспаньол 1 (2:0), Лас Палмас – Реал Бетис 1 (1:0).

Ла Лига 2: Културал Леонеса – Алкоркон 1 (2:0), Валядолид – Нумансия 1 (1:0), Кадис – Албасете 2 (0:1), Севиля Б – Луго 2 (0:1), Алмерия – Тенефире 2 (0:3), Спортинг Хихон – Сарагоса 1 (1:0).

България

Първа Лига: Етър – Славия 1 (1:0), Берое – Септември София 1 (2:0), Витоша Бистрица – ЦСКА-София 2 (1:3).
РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.