РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 75 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уест Бромич Албион – Мидълзбро 1 (2:1), Манчестър Сити – Уест Хям 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Херта Берлин – Фрайбург 1 (2:0), Хофенхайм – РБ Лайпциг X (1:1).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Юнион Берлин X (1:1), Айнтрахт Брауншвайг – Нюрнберг 1 (2:1), Динамо Дрезден – Санкт Паули 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Вайше – Олденбург 1 (2:1), Хилдесхайм – Люнебургер Ханза X (1:1), Лупо-Мартини Волфсбург – Айшеде 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Шьонберг – Вакер Нордхаузен 2 (1:3), Ауербах – Берлин Анкараспор 2 (0:2), Будиса Бауцен – Нойстерлиц 1 (2:0), РБ Лайпциг II – Оберлаусиц 1 (2:0), Виктория Берлин – Люкенвалде 1 (3:0).

Регионална Лига Байерн: Бухбах – Нюрнберг II X (1:1), 1860 Мюнхен II – Байерн II 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Интер – Палермо 1 (3:0), Каляри – Рома 2 (0:2), Кротоне – Дженоа 2 (1:3), Фиорентина – Киево 1 (2:0), Сампдория – Аталанта 1 (1:0), Сасуоло – Пескара 1 (3:1), Торино – Болоня 1 (2:0), Удинезе – Емполи 1 (2:1).

Серия Б: Новара – Трапани 1 (2:1).

Лига Про, Група А: Арецо – Комо X (1:1), Джана Ерминио – Карарезе 1 (2:0), Лупа Рома – Пистойезе 2 (1:2), Витербезе – Кремонезе X (1:1), Ливорно – Расинг Рома 1 (3:0), Лукезе – Пиаченца 1 (2:0), Понтедера – Робур Сиена X (1:1), Прато – Тутокуойо 1 (2:0), Про Пиаченца – Алесандрия 2 (0:3).

Лига Про, Група С: Акрагас – Вибонезе 1 (2:1), Катандзаро – Козенца X (1:1), Фонди – Реджина 1 (2:1), Мелфи – Касертана X (1:1), Монополи – Лече 2 (0:2), Месина – Сиракуза 1 (2:1), Таранто – Матера X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Алавес – Спортинг Хихон 1 (2:1), Лас Палмас – Гранада 1 (3:1), Атлетик Билбао – Барселона 2 (0:3), Виляреал – Севиля X (1:1).

Ла Лига 2: Уеска – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Леванте – Алкоркон 1 (3:1), УКАМ Мурсия – Кордоба X (1:1), Райо Валекано – Валядолид 1 (2:0), Кадис – Майорка 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Левски – Верея 1 (2:0), Локомотив Пловдив – Лудогорец 2 (1:3).

Втора Лига: Созопол – Царско село 1 (2:1), Етър – Спартак Плевен 1 (2:1), ЦСКА II – Банско 1 (2:0).

Североизточна Трета Лига: Кубрат – Локомотив Русе 2 (0:2), Спартак Варна – Светкавица Търговище 1 (2:1).

Северозападна Трета Лига: Академик Свищов – Янтра Габрово 1 (2:1), Бдин – Първа атомна 1 (2:0), Партизан Червен бряг – Ювентус Малчика 1 (2:0), Левски 2007 – Вихър Славяново 1 (2:0), Севлиево – Павликени 1 (2:0), Кариана Ерден – Ком 1 (3:0), Мизия Кнежа – Трявна 2 (1:2).

Югозападна Трета Лига: Рилски спортист – Хебър 1 (2:1), Вихрен – Миньор Перник X (1:1), Сливнишки герой – Пирин Разлог 1 (2:1), Балкан Ботевград – Ботев Ихтиман 1 (2:0), Велбъжд – Чавдар Етрополе 1 (3:1), Чепинец – Беласица 2 (1:2), Струмска слава – Германея 1 (2:1), Свобода Пещера – Марек 2 (1:3), Септември Симитли – Пирин Гоце Делчев 2 (1:3).

Югоизточна Трета Лига: Димитровград – Марица Пловдив 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.