Прогнози за неделя, 28 април 2013 година

0
37

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип и Блу Скуеър в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_4″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Рединг – Куинс Парк Рейджърс X (1:1), Челси – Суонси 1 (3:0), Арсенал – Манчестър Юнайтед 1 (2:1).

Блу Скуеър – Премиър, плейофи: Кидърминстър – Рексъм 1 (2:0), Нюпорт Каунти – Гримзби X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Шалке – Хамбургер 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Кьолн – 1860 Мюнхен 1 (3:0), Падерборн – Аален 1 (2:1), Санкт Паули – Херта Берлин 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Хавелсе – Вилхелмсхавен 1 (3:0), Мепен – Холщайн Кил 2 (0:2), Ноймюнстер – Олденбург X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Плауен – Карл Цайс Йена 2 (1:3), РБ Лайпциг – Магдебург 1 (3:0), Торгльовер Гриф – Енерги Котбус Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Идар Оберщайн – Ворматия Вьормс X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Сиена 1 (3:0), Киево – Дженоа 1 (1:0), Палермо – Интер 1 (2:1), Парма – Лацио X (1:1), Сампдория – Фиорентина 2 (0:2), Торино – Ювентус 2 (1:3), Милан – Катания 1 (3:0).

Серия Б: Емполи – Чезена 1 (2:0).

Лига Про 1А: Албинолефе – Трапани X (0:0), Карпи – Тритиум 1 (3:0), Кремонезе – Портогруаро 1 (2:0), Виртус Ентела – Комо 1 (3:1), Фералпи Сало – Сан Марино 1 (1:0), Лумецане – Тревизо 1 (3:0), Реджана – Павия 1 (2:0), Судтирол Алто Адидже – Лече X (1:1).

Лига Про 1Б: Авелино – Андрия 1 (3:0), Беневенто – Ночерина 1 (1:0), Карарезе – Барлета 1 (2:0), Губио – Латина 2 (1:2), Паджанезе – Фрозиноне 1 (2:1), Прато – Пиза X (1:1), Соренто – Катандзаро X (0:0), Есперия Вияреджо – Перуджа 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Еспаньол – Гранада 1 (2:0), Малага – Хетафе 1 (3:1), Валядолид – Севиля 2 (1:2), Реал Сосиедад – Валенсия 1 (2:1).

Сегунда Дивисон: Елче – Хирона 1 (2:0), Реал Мурсия – Алмерия 2 (1:2), Рекреативо Уелва – Депортиво Гуадалахара 1 (2:1), Нумансия – РЕал Мадрид Б X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Литекс 1 (2:1), Черно море – Пирин Гоце Делчев 1 (3:1), Етър – Миньор Перник X (1:1), Монтана – Локомотив София 2 (0:2), Славия – Локомотив Пловдив X (1:1), Черноморец Бургас – Берое 1 (2:0).

Б група: Септември Симитли – Нефтохимик 2 (0:2), Любимец – Шумен X (1:1), Чавдар Етрополе – Видима-Раковски 1 (2:0), Спартак Плевен – Банско X (1:1), Калиакра – Спартак Варна 1 (2:1), Светкавица – Раковски 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.