РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уотфорд – Кристъл Палас 1 (1:0).

Чемпиъншип: Мидълзбро – Лийдс 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Айнтрахт Франкфурт – Херта Берлин 1 (2:0), Борусия Дортмунд – Дармщад 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Фрайбург – ФСВ Франкфурт 1 (3:0), Хайденхайм – Карлсруе 1 (2:1), 1860 Мюнхен – РБ Лайпциг 2 (1:2).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Аален 1 (3:0), Щутгарт Ам – Фортуна Кьолн X (1:1).

Регионална Лига – Север: Мепен – Хилдесхайм 1 (3:0), Санкт Паули Ам – Вайше 2 (0:2), Хавелсе – Дрохтерсен/Асел 1 (2:0), Люнебургер Ханза – Госларер 1 (2:1), Шилкзее – Олденбург 2 (0:3).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Мойселвиц X (1:1), Будиса Бауцен – Виктория Берлин 1 (2:0), Нойстерлиц – Германия Халберщад 1 (3:0), Вакер Нордхаузен – Карл Цайс Йена X (1:1), Оптик Ратенов – Динамо Берлин 2 (0:2).

Регионална Лига – Запад: Край – Кьолн Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Хофенхайм Ам – Хесен Касел X (1:1), Валдхоф Майнхайм – Кикерс Офенбах 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Дженоа – Милан 2 (1:2), Болоня – Удинезе X (1:1), Сасуоло – Киево 1 (1:0), Торино – Палермо 1 (3:1), Верона – Лацио 2 (1:2), Интер – Фиорентина 1 (2:0).

Серия B: Бари – Авелино 1 (2:1).

Лига Про, група А: Кунео – Павия X (1:1), Читадела – Про Пиаченца 1 (3:0), Кремонезе – Мантова 1 (2:1), Лумецане – Алесандрия 2 (1:2), Порденоне – Ренате 1 (1:0), Судтирол – Басано Виртус X (1:1), Фералпи Сало – Падова 1 (1:0).

Лига Про, група C: Фиделис Андрия – Беневенто 2 (0:1), Лупа Кастели Романи – Монополи 1 (1:0), Акрагас – Катандзаро 1 (2:1), Катания – Иския Изолаверде 1 (3:0), Месина – Козенца X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Спортинг Хихон – Реал Бетис 1 (2:1), Депортиво Ла Коруня – Еспаньол 1 (2:1), Хетафе – Леванте 1 (3:1), Реал Сосиедад – Атлетик Билбао 1 (1:0).

Сегунда Дивисион: Елче – Реал Овиедо 1 (2:1), Алавес – Леганес 1 (1:0), Хирона – Лагостера 1 (3:0), Тенерифе – Мирандес 1 (2:1), Валядолид – Химнастик де Тарагона 1 (2:0), Албасете Баломпи – Алмерия 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Монтана – Берое 2 (1:2), Локомотив Пловдив – Славия X (1:1).

Б група: Ботев Гълъбово – Спартак Плевен 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Верея 1 (2:1), Оборище – Пирин Разлог 1 (2:0), Банско – Дунав 2 (1:2), Локомотив Мездра – Добруджа 2 (1:2), Созопол – Литекс II 1 (2:0), Нефтохимик Бургас – Септември Симитли 1 (2:1).

Югозападна В група: Рилски спортист – ЦСКА 2 (0:3), Витоша Бистрица – Струмска слава 1 (3:0), Септември София – Миньор Перник 1 (2:1), Чепинец – Пирин Гоце Делчев 1 (1:0), Ботев Ихтиман – Балкан Варвара 1 (2:1), Чико Бяга – Сливнишки герой 2 (1:2), София 2010 – Германея X (1:1), Беласица – Вихрен 2 (1:2).

Югоизточна В група: Сливен – Асеновец 2 (0:2).

Североизточна В група: Светкавица Търговище – Химик 1 (2:0), Бенковски Бяла – Тича Долни чифлик X (1:1), Две могили – Суворово 2 (0:2), Интер Плачидол – Септември Тервел 1 (2:0).

Северозападна В група: Партизан Червен бряг – Ювентус Малчика X (1:1), Кариана Ерден – Ботев Луковит 1 (2:1), Янтра Габрово – Павликени 2 (1:2), Гигант Белене – Академик Свищов 2 (0:2), Вихър Славяново – Ботев Козлодуй 1 (2:0), Севлиево – Бдин Видин 2 (0:3), Трявна – Ботев Враца 2 (1:2), Левски 2007 – Етър 2 (0:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.