РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 69 мача от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа, Втора и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Челси – Евертън 1 (1:0), Уест Бромич Албион – Сток Сити X (0:0), Ливърпул – Арсенал 2 (0:2), Тотнъм – Бърнли 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: РБ Лайпциг – Фрайбург 1 (4:1), Хановер – Шалке 2 (1:3).

Втора Бундеслига: Бохум – Динамо Дрезден 2 (1:2), Зандхаузен – Фортуна Дюселдорф X (1:1), Юнион Берлин – Армения Билефелд 1 (3:0).

Трета Лига: Ханза Рощок – Пройсен Мюнстер1 (2:1), Цвикау – Вюрцбургер Кикерс 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Айнтрахт Нордерщед – Люнебургер Ханза 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Оберлаусиц – Динамо Берлин 2 (0:2), Будиса Бауцен – Ауербах 2 (1:2), Енерги Котбус – Мойселвиц 1 (5:0), Люкенвалде – Бабелсберг 2 (2:3).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Борусия Мьонхенгладбах II 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Хофенхайм II – Хесен Касел1 (2:0), Кикерс Офенбах – Рьохлинг Вьолклинген 1 (3:0), Саарбрюкен – Щутгартер Кикерс 1 (3:1), Шот Майнц – Елверсберг 2 (0:4), Щутгарт II – Фрайбург II.[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Торино – Сасуоло 2 (0:1), Милан – Каляри 1 (4:1), Киево – Лацио 2 (0:1), Кротоне – Верона X (0:0), Фиорентина – Сампдория X (0:0), Наполи – Аталанта 1 (3:0), Спал – Удинезе 2 (0:2).

Серия Б: Пескара – Фоджа 2 (0:2).

Лига Про, група А: Арецо – Арцакена X (1:1), Кунео – Карарезе 2 (0:2), Монца – Пиаченца 2 (0:3), Про Пиаченца – Джана Ерминио X (0:0), Витербезе – Прато 1 (2:0), Ливорно – Гаворано 1 (3:0), Понтедера – Алесандрия 1 (2:0), Робур Сиена – Лукезе 2 (1:2).

Лига Про, група B: Фано – Басано Виртус 1 (2:1), Местре – Терамо 2 (0:2), Сантарканджело – Порденоне 1 (2:1), Судтирол – Албинолефе 2 (1:2), Виченца – Губио 2 (0:1), Равена – Фермана 1 (2:0), Реджана – Фералпи Сало X (0:0), Ренате – Падова 1 (1:0), Самбенедетезе – Модена X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Еибар – Атлетик Билбао 2 (0:2), Еспаньол – Леганес 1 (1:0), Хетафе – Севиля 1 (2:1), Реал Мадрид – Валенсия 1 (4:0).

Ла Лига 2: Спортинг Хихон – Луго 1 (2:0), Сарагоса – Гранада 1 (2:1), Кадис – Алкоркон X (0:0), Реус Депортиу – Химнастик де Тарагона 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Черно море – Септември София 1 (3:1), Лудогорец – Пирин Благоевград 1 (5:1).

Втора Лига: Несебър – Оборище Панагюрище 2 (1:2).

Североизточна Трета Лига: Кубрат – Добруджа 2 (0:1).

Северозападна Трета Лига: Севлиево – Бдин Видин 2 (0:2), Янтра Габрово – Първа атомна 1 (2:0), Вихър Славяново – Трявна X (1:1), Кариана Ерден – Павликени 1 (2:0), Ботев Луковит – Спартак Плевен X (0:0), Мизия Кнежа – Янтра 1919 1 (2:1), Партизан Червен бряг – Левски 2007 X (1:1), Янтра Полски Тръмбеш – Академик Свищов 2 (0:3).

Югоизточна Трета Лига: Тунджа Ягода – Карнобат 2 (0:3), Левски Карлово – Арда Кърджали X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.