Прогнози за неделя, 26 ноември 2017 година

0
60

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 58 мача от Висша Лига, Чемпиъншип и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Регионална Лига и Ландспокал в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

Англия

Висша Лига: Саутхямптън – Евертън X (1:1), Бърнли – Арсенал 2 (1:4), Хъдърсфийлд – Манчестър Сити 2 (1:2).

Чемпиъншип: Нотингам – Кардиф 2 (0:1).

ФА Трофи: Кингстониън – Хейбридж X (0:0).

Германия

Първа Бундеслига: Хамбургер – Хофенхайм 2 (0:3), ФК Кьолн – Херта Берлин 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Бохум 2 (0:1), Гройтер Фюрт – Санкт Паули 2 (0:2), Кайзерслаутерн – Арминия Билефелд 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Алтона – Люнебургер Ханза X (1:1), Айнтрахт Нордерщед – Санкт Паули II 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Кеми Лайпциг – Херта Берлин II 2 (1:3), Юнион Фюрстенвалде – Германия Халберщад 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Фрайбург II – Кобленц X (0:0).

Регионална Лига Байерн: Розенхайм – 1860 Мюнхен 2 (0:3).

Ландспокал: ТуРу Дюселдорф – Рот-Вайс Есен 2 (0:1).

Италия

Серия А: Милан – Торино 1 (3:0), Дженоа – Рома 2 (1:4), Удинезе – Наполи 2 (1:4), Лацио – Фиорентина 1 (3:0), Ювентус – Кротоне 1 (2:1).

Серия B: Бари – Фоджа 1 (1:0), Тернана – Перуджа 2 (1:3).

Серия C, група A: Гаворано – Про Пиаченца X (0:0), Пиза – Ливорно 1 (1:0), Прато – Олбия 1 (2:0), Витербезе – Кунео 1 (2:0), Арцакена – Пистойезе 1 (1:0), Лукезе – Джана Ерминио 1 (2:1), Карарезе – Понтедера 1 (1:0), Робур Сиена – Арецо 1 (2:1).

Серия C, група B: Басано Виртус – Реджана 2 (0:2), Равена – Ренате 2 (1:2), Сантарканджело – Фералпи Сало 2 (0:3), Триестина – Губио 1 (1:0).

Испания

Ла Лига: Депортиво Ла Коруня – Атлетик Билбао 1 (2:1), Реал Сосиедад – Лас Палмас 1 (2:0), Виляреал – Севиля 1 (1:0), Валенсия – Барселона 2 (1:3).

Ла Лига 2: Барселона Б – Алмерия 1 (2:1), Гранада – Уеска 2 (1:2), Кордоба – Културал Леонеса 1 (2:0), Луго – Осасуна X (0:0), Алабсете – Спортинг Хихон 1 (2:1).

България

Първа Лига: Локомотив Пловдив – ЦСКА-София 2 (1:4), Етър – Дунав Русе 2 (1:2).

Втора Лига: Несебър – Царско село 2 (1:2), Нефтохимик Бургас – Ботев Гълъбово 2 (0:2).

Североизточна Трета Лига: Локомотив Русе – Септември Тервел 1 (2:0), Спартак Варна – Светкавица Търговище 2 (1:2), Бенковски Бяла – Хитрино 2 (1:3), Суворово – Калиакра 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Арда Кърджали – Асеновец 1 (3:0).

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.