Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Манчестър Юнайтед 2 (1:2), Арсенал – Челси 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Падерборн – Вердер Бремен X (0:0), Борусия Мьонхенгладбах – Волфсбург 1 (1:0).

Втора Бундеслига: ФСВ Франкфурт – Аален X (1:1), Хайденхайм – Санкт Паули 1 (1:0), Унион Берлин – Инголщад 2 (0:2).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Дуисбург X (1:1), Щутгарт Ам – Унтерхахинг 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Вайше 1 (2:0), Хамбургер Ам – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (3:0), Ноймюнстер – Мепен X (1:1), Люнебургер Ханза – Волфсбург Ам 2 (0:3).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Карл Цайс Йена X (0:0), Магдебург – Будиса Бауцен 1 (3:0), Нойстерлиц – Ауербах 1 (3:1), Вакер Нордхаузен – Динамо Берлин 1 (2:1), Плауен – Унион Берлин Ам X (1:1), Цвикау – Херта Берлин Ам 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Аталанта – Емполи 1 (2:1), Дженоа – Чезена 1 (3:0), Лацио – Киево 1 (3:0), Парма – Палермо 2 (1:2), Торино – Ювентус 2 (1:3), Верона – Сасуоло 1 (1:0), Фиорентина – Каляри 1 (3:0), Наполи – Сампдория 1 (2:0).

Лига Про, група B: Анкона – Пиза X (1:1), Карарезе – Спал 1 (2:1), Форли – Савона 1 (1:0), Гросето – Прато 1 (2:1), Пистойезе – Губио 1 (2:1), Про Пиаченца – Л`Акуила 1 (3:0), Реджана – Сан Марино 1 (3:0), Сантарканджело – Асколи Пикио 2 (1:2), Терамо – Понтедера 2 (1:2), Тутокуойо – Лукезе 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Малага – Депортиво Ла Коруня 1 (3:1), Алмерия – Ейбар 1 (2:1), Севиля – Райо Валекано 1 (3:0), Селта Виго – Реал Мадрид 2 (0:3).

Сегунда Дивисион: Лас Палмас – Валядолид 1 (2:0), Сабадел – Расинг Сантандер 1 (3:1), Лагостера – Спортинг Хихон X (1:1), Рекреативо Уелва – Хирона 2 (0:1), Сарагоса – Нумансия 1 (2:0), Леганес – Мирандес 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив София – Ботев Пловдив 1 (2:0), Литекс – ЦСКА 1 (2:0).

Б група: Бургас – Созопол 1 (2:1), Монтана – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Септември Симитли – Пирин Разлог X (1:1), Ботев Враца – Локомотив Горна Оряховица 2 (1:2), Добруджа Добрич – Пирин Благоевград 2 (0:1), Верея Стара Загора – Черноморец Бургас X (0:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.