РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Съндърланд – Нюкясъл X (1:1), Борнемут – Тотнъм 2 (1:2), Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити X (1:1), Ливърпул – Саутхямптън 1 (2:1).

Купа на Англия, квалификация: Грейс Атлетик – Уелинг 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Дортмунд – Аугсбург 1 (3:0), Борусия Мьонхенгладбах – Шалке 1 (1:0).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Зандхаузен 1 (2:1), Айнтрахт Брауншвайг – Хайденхайм 1 (2:1), Санкт Паули – Фрайбург X (1:1).

Трета Лига: Кемницер – Халешер 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Люнебургер Ханза – Вайше 2 (1:3), Олденбург – Дрохтерсен/Асел 1 (3:0), Шилкзее – Волфсбург Ам 2 (0:3), Хавелсе – Айнтрахт Франкфурт Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Ауербах 1 (3:0), Будиса Бауцен – Оптик Ратенов 1 (3:0), Мойселвиц – Люкенвалде 1 (2:0), Шьонберг – Херта Берлин Ам X (1:1), Виктория Берлин – Вакер Нордхаузен 2 (0:2), Цвикау – Оберлаусиц Нойгерсдорф 1 (3:1).

Регионална Лига – Запад: Ватеншайд – Оберхаузен X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Валдхоф Майнхайм – Пирмасенс 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Инголщад Ам – Нюрнберг Ам X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сампдория – Верона 1 (2:0), Милан – Сасуоло 1 (3:1), Ювентус – Аталанта 1 (3:0), Удинезе – Фрозиноне 1 (3:0), Фиорентина – Рома X (1:1), Лацио – Торино 1 (2:0), Киево – Наполи 2 (0:2).

Лига Про, група А: Лумецане – Порденоне 1 (2:1), Реджана – Кремонезе 1 (2:0), Алесандрия – Ренате 1 (3:1).

Лига Про, група B: Пистойезе – Тутокуойо 1 (1:0), Анкона – Савона 1 (3:1), Л`Акуила – Карарезе X (1:1), Робур Сиена – Макератезе 1 (2:1).

Лига Про, група C: Катания – Мартина Франка 1 (3:0), Козенца – Матера 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Леванте – Реал Сосиедад X (1:1), Лас Палмас – Виляреал 2 (1:2), Барселона – Ейбар 1 (3:0), Атлетико Мадрид – Валенсия 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Майорка – Алмерия 1 (2:1), Албасете Баломпи – Луго 1 (3:1), Нумансия – Химнастик де Тарагона 1 (1:0), Понферадина – Реал Овиедо X (1:1), Валядолид – Мирандес 1 (3:1), Тенерифе – Осасуна 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.