Прогнози за неделя, 24 септември 2017 година

0
137

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 67 мача от Висша Лига, Чемпиъншип и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа, Втора и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Брайтън – Нюкасъл 2 (0:3).

Чемпиъншип: Шефилд Уензди – Шефилд Юнайтед 2 (0:1).

Нейшънал Лига Север: Юнайтед ъф Манчестър – Тамуърт 2 (1:3).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Хановер – ФК Кьолн 1 (2:0), Байер Леверкузен – Хамбургер 1 (4:1).

Втора Бундеслига: Бохум – Инголщад 2 (0:2), Дармщад – Динамо Дрезден 1 (2:0), Гройтер Фюрт – Нюрнберг 2 (1:2).

Трета Лига: Аален – Магдебург 2 (1:3), Карлсруе – Ерфурт X (0:0).

Регионална Лига Север: Айнтрахт Нордерщед – Айнтрахт Брауншвайг II 1 (2:1), Германия Егесторф-Лангредер – Алтона 2 (0:1), Йедело – Олденбург X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Юнион Фюрстенвалде – Виктория Берлин 2 (0:2), Германия Халберщад – Ауербах 1 (1:0), Мойселвиц – Кеми Лайпциг 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Вуперталер 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Хофенхайм II – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Щутгарт II – Ворматия Вьормс 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Сампдория – Милан 2 (0:2), Каляри – Киево 1 (2:1), Кротоне – Беневенто 1 (2:0), Интер – Дженоа 1 (2:0), Верона – Лацио 2 (1:2), Сасуоло – Болоня 2 (0:1), Фиорентина – Аталанта 1 (2:0).

Серия Б: Чезена – Асколи 1 (2:0).

Серия C, група А: Кунео – Пиза 1 (2:1), Монца – Карарезе 2 (0:1), Олбия – Понтедера 1 (2:1), Пиаченца – Арцакена 1 (2:1), Робур Сиена – Алесандрия 2 (1:2), Витербезе – Джана Ерминио 1 (2:0), Ливорно – Пистойезе X (0:0), Прато – Гаворано X (1:1).

Серия C, група B: Албинолефе – Губио 2 (0:2), Местре – Триестина 1 (2:0), Порденоне – Терамо 1 (2:0), Судтирол – Басано 1 (2:0), Виченца – Фералпи Сало 1 (2:0), Самбенедетезе – Падова 1 (2:0), Ренате – Реджана 1 (2:0), Сантарканджело – Фермана 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Ла Лига: Еспаньол – Депортиво Ла Коруня 1 (1:0), Хетафе – Виляреал 1 (2:1), Ейбар – Селта де Виго 2 (1:2), Лас Палмас – Леганес 2 (0:1), Реал Сосиедад – Валенсия 2 (0:1).

Ла Лига 2: Уеска – Валядолид X (1:1), Райо Валекано – Културал Леонеса X (0:0), Албасете – Реал Овиедо X (1:1), Кадис – Нумансия 1 (2:1), Сарагоса – Химнастик де Тарагона X (0:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Първа Лига: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив X (1:1), Септември София – Лудогорец 2 (0:2).

Втора Лига: Ботев Гълъбово – Струмска слава 1 (2:0), Монтана – Литекс 2 (1:2), Локомотив София – Несебър 1 (2:1), Нефтохимик Бургас – Черноморец Балчик 2 (0:2).

Североизточна Трета Лига: Суворово – Бенковски Бяла 1 (3:1).

Северозападна Трета Лига: Вихър Славяново – Бдин Видин 2 (0:1), Кариана Ерден – Янтра Габрово 1 (2:0), Ботев Луковит – Севлиево 2 (1:3), Мизия Кнежа – Първа атомна 2 (0:3), Партизан Червен бряг – Трявна 1 (2:0), Янтра Полски Тръмбеш – Павликени X (1:1), Левски 2007 – Янтра 1919 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар