Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия, полуфинал: Кристъл Палас – Уотфорд 1 (2:1).

Висша Лига: Съндърланд – Арсенал 2 (0:2), Лестър – Суонси 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Хофенхайм 1 (3:1), Айнтрахт Франкфурт – Майнц X (1:1).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Гройтер Фюрт X (1:1), 1860 Мюнхен – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:1), Зандхаузен – ФСВ Франкфурт 1 (1:0).

Трета Лига: Ерцгебиргер Ауе – Кемницер 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Люнебургер Ханза – Клопенбург 1 (2:0), Олденбург – Вайше 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – Оберлаусиц X (0:0), Оптик Ратенов – Ауербах X (1:1), Будиса Бауцен – Люкенвалде 1 (3:0), Динамо Берлин – Херта Берлин Ам 1 (2:1), Мойселвиц – Вакер Нордхаузен 2 (0:2), Шьонберг – Берлинер Анкараспор 2 (1:3), Виктория Берлин – Нойстерлиц 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Хофенхайм Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Фрозиноне – Палермо X (1:1), Аталанта – Киево 1 (2:0), Болоня – Дженоа 1 (2:1), Сампдория – Лацио X (1:1), Торино – Сасуоло 1 (1:0), Фиорентина – Ювентус 2 (1:2).

Серия Б: Салернитана – Ливорно 1 (2:1), Латина – Виртус Ентела 1 (2:1).

Лига Про, група А: Кремонезе – Про Патрия 1 (3:0), Фералпи Сало – Читадела X (0:0), Лумецане – Павия 1 (3:1), Мантова – Про Пиаченца X (1:1), Падова – Джана Ерминио 1 (3:1), Порденоне – Кунео 1 (2:0), Реджана – Албинолефе 1 (2:0), Ренате – Басано Виртус X (1:1), Судтирол – Алесандрия 2 (0:2).

Лига Про, група C: Акрагас – Месина 1 (3:1), Касертана – Фиделис Андрия 1 (3:0), Катания – Мелфи 1 (3:1), Катандзаро – Монополи 1 (2:1), Козенца – Фоджа X (1:1), Юве Стабия – Лупа Кастели Романи 1 (2:0), Лече – Паджанезе 1 (3:0), Мартина Франка – Беневенто 2 (0:3), Матера – Иския Изолаверде X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Леванте – Атлетик Билбао 2 (1:2), Севиля – Бетис 1 (3:1), Хетафе – Валенсия 2 (0:1), Виляреал – Реал Сосиедад1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Осасуна – Валядолид 1 (2:0), Алмерия – Атлетик Билбао Б 1 (3:1), Кордоба – Тенерифе 1 (1:0), Луго – Майорка 1 (2:1), Мирандес – Нумансия 1 (2:1), Сарагоса – Алкоркон 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив 1 (2:1), Пирин Благоевград – Берое 2 (1:2).

Б група: Ботев Гълъбово – Лудогорец II 1 (2:1), Поморие – Литекс II 1 (2:0).

Североизточна В група: Химик – Кубрат X (1:1), Светкавица – Бенковски Бяла 1 (2:0), Суворово – Ботев Нови пазар 1 (2:1), Марисан Русе – Септември Тервел 1 (2:1).

Северозападна В група: Партизан Червен бряг – Етър 2 (0:2), Левски 2007 – Ботев Враца 2 (1:2), Трявна – Бдин X (1:1), Севлиево – Ботев Козлодуй 1 (3:0), Вихър Славяново – Академик Свищов 2 (1:2), Гигант Белене – Павликени 2 (0:2), Янтра – Ботев Луковит 1 (2:1), Кариана Ерден – Ювентус Малчика 1 (2:1).

Югозападна В група: Германея – ЦСКА 2 (0:3), Чепинец – Витоша Бистрица 2 (1:2), Септември София – Ботев Ихтиман 1 (2:1), Струмска слава – Велбъжд X (1:1), Миньор Перник – Чико Бяга 1 (2:0), Пирин Гоце Делчев – София 2010 2 (2:0), Балкан Варвара – Рилски спортист X (1:1), Сливнишки герой – Вихрен 1 (2:0).

Югоизточна В група: Левски Карлово – Ураган Бояджик X (1:1), Сливен – Гигант Съединение 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.