РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Купа Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уест Бромич Албион – Челси 2 (0:3), Евертън – Манчестър Сити 2 (0:2), Уотфорд – Саутхямптън X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Инголщад – Борусия Дортмунд 2 (0:3), Борусия Мьонхенгладбах – Майнц 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Бохум – Нюрнберг 1 (1:0), 1860 Мюнхен – Юнион Берлин 1 (2:1), РБ Лайпциг – Санкт Паули 1 (3:1).

Трета Лига: Майнц Ам – Динамо Дрезден 2 (1:2), Щутгартер Кикерс – Аален 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Клопенбург – Мепен 2 (0:2), Вайше – Хамбургер Ам 1 (2:0), Дрохтерсен/Асел – Айнтрахт Нордерщед 2 (0:2), Хилдесхайм – Любек 2 (1:3), Люнебургер Ханза – Санкт Паули Ам 1 (2:1), Олденбург – Реден X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Оберлаусиц – Люнквалде 1 (3:1), Херта Берлин Ам – Ауербах 1 (3:0), Карл Цайс Йена – Виктория Берлин 1 (3:0), Шьонберг – Динамо Берлин 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Хофенхайм Ам – Айнтрахт Трир X (1:1), Щайнбах – Кикерс Офенбах 2 (0:3).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Ювентус – Удинезе 1 (3:0), Емполи – Киево 1 (1:0), Фиорентина – Милан 1 (2:1), Фрозиноне – Торино 2 (1:2), Интер – Аталанта 1 (3:0), Палермо – Дженоа 1 (2:1), Сампдория – Карпи 1 (2:0), Сасуоло – Наполи 2 (0:2).

Купа Лига Про: Кунео – Албинолефе 2 (1:2), Вигор Ламеция – Паджанезе X (1:1), Карарезе – Пистойезе 1 (1:0), Лупа Рома – Прато X (1:1), Макератезе – Римини 2 (0:2), Ренате – Лумецане 1 (2:1), Порденоне – Мантова 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетик Билбао – Барселона 2 (0:3), Спортинг Хихон – Реал Мадрид 2 (0:3), Леванте – Селта Виго 2 (1:2), Бетис – Виляреал X (1:1).

Сегунда Дивисион: Мирандес – Сарагоса X (1:1), Реал Овиедо – Луго 1 (2:0), Алмерия – Леганес 1 (2:0), Химнастик де Тарагона – Албасете 1 (2:1), Нумансия – Тенерифе 1 (2:1), Понферадина – Елче 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Литекс 2 (1:2), Локомотив Пловдив – Левски 2 (1:2).

Б група: Лудогорец II – Септември Симитли 2 (1:2).

Североизточна В група: Химик Девня – Черноморец Балчик 2 (0:2), Интер Плачидол – Бенковски Бяла 2 (1:2), Септември Тервел – Кубрат 1 (2:1), Марисан – Светкавица Търговище 2 (0:2), Суворово – Тича Долни чифлик 1 (2:0).

Северозападна В група: Партизан Червен бряг – Академик Свищов X (1:1), Павликени – Ботев Козлодуй 2 (1:2), Ботев Луковит – Бдин 2 (0:2), Ювентус Малчика – Ботев Враца 2 (0:3), Янтра – Левски 2007 X (1:1), Гигант – Трявна X (1:1), Вихър Славяново – Севлиево 1 (2:0).

Югозападна В група: София 2010 – Витоша Бистрица 2 (0:3), Беласица – Велбъжд X (1:1), Вихрен – Ботев Ихтиман 1 (2:1), ЦСКА – Чепинец 1 (3:0), Германея – Септември София X (1:1), Сливнишки герой – Струмска слава 1 (2:0), Локомотив София – Миньор Перник 2 (1:2), Балкан Варвара – Пирин Гоце Делчев 2 (0:2).

Югоизточна В група: Сливен – Свиленград 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.