РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Джонстън`с Пейнт Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Манчестър Юнайтед 1 (2:1), Хъл Сити – Челси 2 (0:3), Куинс Парк Рейнджърс – Евертън 2 (1:2).

Джонстън`с Пейнт Трофи, финал: Бристол Сити – Уолсол 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Волфсбург 2 (1:2), Байерн – Борусия Мьонхенгладбах 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Ерзгебирге Ауе – Гройтер Фюрт X (1:1), Хайденхайм – РБ Лайпциг X (0:0), Карлсруе – Кайзерслаутерн 1 (1:0).

Трета Лига: Щутгарт Ам – Арминия Билефелд 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Любек 1 (2:0), Клопенбург – Хавелсе 2 (1:2), Люнебургер Ханза – Госларер X (1:1), Олденбург – Вайше X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Виктория Берлин X (1:1), Будиса Бауцен – Плауен 1 (2:1), Берлинер Анкараспор – Вакер Нордхаузен 2 (1:2), Динамо Берлин – Германия Халберщад 1 (2:0), Карл Цайс Йена – Бабелсберг 1 (3:1), Нойстерлиц – Мойселвиц 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (2:1), Край – Шпортфройнде Лоте 2 (0:2), Виктория Кьолн – Есен 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Емполи – Сасуоло 1 (2:1), Ювентус – Дженоа 1 (3:0), Чезена – Рома 2 (0:2), Лацио – Верона 1 (3:0), Наполи – Аталанта 1 (3:0), Парма – Торино 2 (1:3), Сампдория – Интер X (1:1), Удинезе – Фиорентина 2 (1:2).

Лига Про, група A: Арецо – Алесандрия 2 (1:2), Сасари Торес – Павия 2 (0:1).

Лига Про, група B: Губио – Форли 1 (2:0), Прато – Пистойезе 1 (1:0), Спал – Про Пиаченца 1 (2:0), Асколи Пикио – Реджана 1 (2:1), Карарезе – Л`Акуила X (1:1), Чита ди Понтедера – Тутокуойо 1 (2:0), Сантарканджело – Анкона 2 (0:1), Савона – Гросето X (1:1), Терамо – Сан Марино 1 (3:0).

Лига Про, група C: Катандзаро – Салернитана 2 (1:2), Лупа Рома – Фоджа X (1:1), Юве Стабия – Иския Изолаверде 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Депортиво Ла Коруня – Еспаньол 1 (2:1), Виляреал – Севиля 1 (1:0), Реал Сосиедад – Кордоба 1 (3:0), Барселона – Реал Мадрид 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Расинг Сантандер – Сарагоса X (1:1), Луго – Алавес 1 (2:1), Спортинг Хихон – Рекреативо Уелва 1 (3:0), Хирона – Сабадел 1 (3:0), Понферадина – Валядолид X (0:0), Тенерифе – Осасуна 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група Лудогорец – Ботев Пловдив 1 (2:0), Локомотив София – Литекс X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.