РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лигa в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Гемания, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Тотнъм – Уест Хям 1 (2:0), Евертън – Лестър 1 (2:0), Саутхямптън – Ливърпул X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Волфсбург – Херта Берлин 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Нюрнберг X (1:1), ФСВ Франкфурт – Кайзерслаутерн 2 (0:2), Унион Берлин – Хайденхайм 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Вайше – Хавелсе 1 (2:1), Айнтрахт Нордерщед – Госларер 1 (2:0), Люнебургер Ханза – Хамбургер Ам 2 (0:1), Олденбург – Любек X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Будиса Бауцен – Виктория Берлин 2 (1:2), Нойстерлиц – Унион Берлин Ам X (1:1), Цвикау – Мойселвиц 1 (3:1), Магдебург – Германия Халберщад 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Зиген 1 (2:0), Бохум Ам – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (1:0), Оберхаузен – Рот-Вайс Есен X (1:1), Край – Хенеф 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Милан – Чезена 1 (3:0), Емполи – Киево 1 (3:1), Лацио – Палермо 1 (3:0), Верона – Рома 2 (0:2), Фиорентина – Торино 1 (3:1).

Серия B: Ливорно – Авелино 1 (1:0), Пескара – Катания X (1:1).

Лига Про, група A: Джана Ерминио – Монца Брианца X (1:1), Новара – Сасари Торес 1 (3:0), Арецо – Басано Виртус 2 (0:1), Албинолефе – Павия 2 (0:2).

Лига Про, група B: Про Пиаченца – Реджана 2 (0:2), Карарезе – Лукезе 1 (2:1), Л`Акуила – Терамо X (1:1), Пистойезе – Форли 1 (2:1), Губио – Прато 1 (1:0), Спал – Сан Марино 1 (3:0).

Лига Про, група C: Вигор Ламеция – Мартина Франка 1 (2:0), Аверса Нормана – Катандзаро 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Сосиедад – Севиля X (1:1), Атлетик Билбао – Райо Валекано 1 (3:1), Виляреал – Ейбар 1 (3:0), Елче – Реал Мадрид 2 (0:3).

Сегунда Дивисион: Луго – Рекреативо Уелва 1 (2:0), Понферадина – Сабадел 1 (2:0), Спортинг Хихон – Мирандес 1 (3:0), Лагостера – Барселона B 1 (2:1), Алавес – Сарагоса 1 (1:0), Тенерифе – Валядолид X (0:0), Нумансия – Албасете Баломпи 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Купа на България: Локомотив Пловдив – Локомотив София 1 (2:1), Лудогорец – Берое 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.