Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете в Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Блякбърн – Уест Хям 2 (1:2), Тотнъм – Кристъл Палас 1 (2:0), Челси – Манчестър Сити 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Борусия Дортмунд 2 (1:2), Хановер – Аугсбург X (1:1), Шалке – Щутгарт 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Падерборн 1 (2:1), 1860 Мюнхен – Бохум 2 (1:2), Зандхаузен – Фрайбург 2 (0:1).

Трета Лига: Ерфурт – Вюрцбургер Кикерс X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Мойселвиц – Германия Халберщад 1 (3:1), Вакер Нордхаузен – РБ Лайпциг Ам 1 (2:1), Ауербах – Херта Берлин Ам X (1:1), Будиса Бауцен – Цвикау 2 (0:3), Оптик Ратенов – Бабелсберг 2 (0:3), Виктория Берлин – Карл Цайс Йена 2 (0:2).

Регионална Лига – Байерн: Байерн Ам – Оберфранкен Байройт 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Аталанта – Фиорентина 2 (1:2), Дженоа – Удинезе 1 (2:1), Сасуоло – Емполи 1 (1:0), Торино – Карпи 1 (3:0), Фрозиноне – Лацио 2 (0:3), Рома – Палермо 1 (3:0).

Серия Б: Салернитана – Кротоне 2 (1:2).

Лига Про, група А: Мантова – Кунео 1 (2:1), Падова – Читадела X (1:1).

Лига Про, група Б: Лупа Рома – Терамо 2 (1:2), Макератезе – Анкона 1 (2:1), Робур Сиена – Сантарканджело 1 (3:1), Спал – Прато 1 (3:0).

Лига Про, група С: Фиделис Андрия – Акрагас 1 (2:1), Катандзаро – Катания X (0:0), Мелфи – Иския Изолаверде X (1:1), Монополи – Беневенто 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Севиля 2 (1:2), Малага – Реал Малага 2 (0:2), Атлетик Билбао – Реал Сосиедад 1 (3:1), Гранада – Валенсия X (1:1), Атлетико Мадрид – Виляреал 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Алавес – Алмерия 1 (3:1), Елче – Уеска 1 (2:1), Хирона – Реал Овиедо 1 (2:0), Тенерифе – Лагостера 1 (3:0), Валядолид – Нумансия 1 (2:0), Осасуна – Сарагоса 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Черно море X (1:1), Лудогорец – Левски 1 (2:1).

Югозападна В група: Витоша Бистрица – Чико Бяга 1 (3:0), Велбъжд Кюстендил – София 2010 1 (2:1), Ботев Ихтиман – Рилски спортист 2 (1:2), Чепинец Велинград – Беласица Петрич X (1:1), Септември София – Вихрен Сандански 1 (2:1), Миньор Перник – Германея Сапарева баня 1 (3:0), Пирин Гоце Делчев – Сливнишки герой 2 (1:2), Струмска слава – ЦСКА 2 (0:3).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.