РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Всиша Лига и Лига 1 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Тотнъм – Кристъл Палас 1 (2:0), Ливърпул – Норич 1 (3:0), Саутхямптън – Манчестър Юнайтед 2 (1:2).

Лига 1: Брадфорд – Шефилд Юнайтед X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Щутгарт – Шалке X (0:0), Аугсбург – Хановер 1 (2:0), Борусия Дортмунд – Байер Леверкузен 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Санкт Паули 1 (2:1), Дуисбург – ФСВ Франкфурт X (1:1), Унион Берлин – Гройтер Фюрт 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Клопенбург – Санкт Паули Ам 1 (1:0), Вайше – Хавелсе 1 (2:0), Хамбургер Ам – Мепен 2 (0:1), Хилдесхайм – Люнебургер Ханза 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Оберлаусиц – Берлинер Анкараспор 2 (1:2), РБ Лайпциг Ам – Ауербах 1 (3:1), Германия Халберщад – Вакер Нордхаузен 2 (0:2), Карл Цайс Йена – Люкенвалде 1 (3:0), Виктория Берлин – Мойселвиц 1 (1:0), Цвикау – Нойстерлиц 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Край – Борусия Дортмунд Ам 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Киево – Интер 2 (0:2), Рома – Сасуоло 1 (3:0), Аталанта – Верона 1 (2:0), Болоня – Фрозиноне 1 (3:1), Дженоа – Ювентус 2 (0:2), Торино – Сампдория 1 (3:1), Карпи – Фиорентина 2 (1:3), Наполи – Лацио 1 (2:0).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Мартина Франка X (1:1), Лече – Касертана 1 (2:1), Матера – Катания X (1:1), Монополи – Месина 1 (1:0), Козенца – Акрагас 1 (2:1), Катандзаро – Юве Стабия 1 (1:0), Беневенто – Фоджа 1 (2:1), Мелфи – Лупа Кастели Романи 1 (2:1), Паджанезе – Фиделис Андрия X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Севиля – Селта Виго 1 (2:0), Депортиво Ла Коруня – Спортинг Хихон 1 (2:1), Виляреал – Атлетик Билбао 1 (2:0), Барселона – Леванте 1 (3:0), Лас Палмас – Райо Валекано 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Сарагоса – Осасуна 1 (3:1), Алмерия – Алавес 1 (2:0), Химнастик де Тарагона – Майорка 1 (2:0), Уеска – Елче 1 (2:1), Нумансия – Валядолид X (0:0), Кордоба – Понферадина 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Пирин Благоевград 1 (2:0), Левски – Берое 1 (2:1).

Б група: Лудогорец II – Созопол 2 (1:2).

Северозападна В група: Левски 2007 – Партизан Червен бряг 1 (2:1), Етър Велико Търново – Трявна 1 (2:0), Ботев Враца – Севлиево 1 (3:0), Бдин Видин – Вихър Славяново 1 (2:0), Ботев Козлодуй – Гигант Белене 2 (1:2), Академик Свищов – Янтра Габрово 1 (3:1), Павликени – Кариана Ерден 1 (1:0), Ботев Луковит – Ювентус Малчика 1 (2:1).

Североизточна В група: Химик Девня – Интер Плачидол 1 (2:0), Септември Тервел – Ботев Нови пазар 2 (0:2), Суворово – Бенковски Бяла 1 (2:1), Тича Долни чифлик – Кубрат X (1:1).

Югозападна В група: Беласица Петрич – Витоша Бистрица 2 (1:2), Вихрен Сандански – Рилски спортист 1 (2:1), ЦСКА – София 2010 1 (3:0), Сливнишки герой – Велбъжд 1 (2:0), Балкан Варвара – Чепинец 2 (0:1), Пирин Гоце Делчев – Септември София X (1:1), Миньор Перник – Струмска слава 1 (2:0).

Югоизточна В група: Сливен – Левски Карлово 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.