РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Нюкясъл – Съндърланд 1 (2:1), Саутхямптън – Ливърпул X (1:1), Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед 1 (2:0), Тотнъм – Борнемут 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Щутгарт – Байер Леверкузен X (1:1), Аугсбург – Борусия Дортмунд 2 (0:3).

Втора Бундеслига: Бохум – Гройтер Фюрт 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Арминия Билефелд 1 (2:1), Нюрнберг – РБ Лайпциг 2 (1:2).

Трета Лига: Ерфурт – Кемницер 1 (1:0), Магдебург – Холщайн Кил X (1:1).

Регионална Лига – Север: Олденбург – Госларер 1 (3:0), Хавелсе – Вайше X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Люкенвалде – Карл Цайс Йена 2 (0:3), Будиса Бауцен – Динамо Берлин 2 (1:2), Берлинер Анкараспор – Оберлаусиц 1 (2:0), Херта Берлин Ам – Бабелсберг 2 (1:2), Мойселвиц – Виктория Берлин X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Ален – Ерндтебрюк 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Ворматия Вьормс X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Аталанта – Болоня 1 (2:1), Фрозиноне – Фиорентина 2 (0:3), Сампдория – Киево 1 (3:1), Сасуоло – Удинезе 1 (2:0), Торино – Ювентус 2 (0:2), Верона – Карпи 1 (1:0), Наполи – Дженоа 1 (3:0), Милан – Лацио 1 (3:1).

Серия Б: Кротоне – Пескара 1 (2:1).

Лига Про, група А: Мантова – Басано Виртус 2 (1:2), Павия – Ренате 1 (2:0), Про Патрия – Алесандрия 2 (0:3), Читадела – Лумецане 1 (3:0).

Лига Про, група Б: Лупа Рома – Робур Сиена X (1:1), Карарезе – Спал 2 (1:2), Прато – Римини 1 (2:0), Чита ди Понтедера – Лукезе 1 (2:1).

Лига Про, група С: Акрагас – Катания X (1:1), Фиделис Андрия – Монополи 1 (2:1), Мартина Франка – Касертана 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Еспаньол – Атлетик Билбао 2 (1:2), Виляреал – Барселона 2 (0:3), Валенсия – Селта Виго 1 (2:1), Реал Мадрид – Севиля 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Тенерифе – Сарагоса X (1:1), Атлетик Билбао Б – Химнастик Тарагона 1 (1:0), Хирона – Леганес 1 (2:1), Майорка – Мирандес 1 (2:1), Понферадина – Уеска X (1:1), Нумансия – Кордоба 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Локомотив Пловдив 1 (2:1), Пирин Благоевград – Монтана 1 (2:1).

Североизточна В група: Черноморец Балчик – Интер Плачидол 1 (2:0), Бенковски Бяла – Марисан Русе 1 (2:1), Светкавица Търговище – Суворово 1 (1:0).

Северозападна В група: Павликени – Партизан Червен бряг 1 (2:0), Академик Свищов – Ботев Луковит 1 (3:0), Ботев Козлодуй – Ювентус Малчика 2 (1:2), Бдин – Кариана Ерден 1 (2:1), Ботев Враца – Янтра Габрово 1 (2:0), Етър – Гигант Белене 1 (3:0), Левски 2007 – Вихър Славяново 1 (2:1), Трявна – Севлиево X (1:1).

Югозападна В група: Витоша Бистрица – Рилски спортист 1 (2:0), София 2010 – Беласица 2 (1:2), Чико Бяга – Вихрен 2 (1:2), Велбъжд – ЦСКА 2 (0:3), Ботев Ихтиман – Германея X (1:1), Чепинец – Сливнишки герой 2 (0:2), Струмска слава – Балкан Варвара 1 (3:0), Миньор Перник – Пирин Гоце Делчев 1 (2:0).

Югоизточна В група: Левски Карлово – Розова долина 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.