Прогнози за неделя, 20 август 2017 година

0
50

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 61 мача от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Купа Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа, Втора и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Хъдърсфийлд – Нюкасъл 1 (2:0), Тотнъм – Челси 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Фрайбург – Айнтрахт Франкфурт X (0:0), Борусия Мьонхенгладбах – ФК Кьолн 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Холщайн Кил – Гройтер Фюрт 1 (1:0), Инголщад – Ян Регенсбург 1 (2:1), Нюрнберг – Юнион Берлин 2 (1:2).

Трета Лига: Шпортфройнде Лоте – Карл Цайс Йена 2 (1:2), Вюрцбургер Кикерс – Ханза Рощок 2 (1:2).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Йедело X (1:1), Хановер II – Германия Егесторф-Лангредер 1 (2:0), Санкт Паули II – Хилдесхайм 1 (2:1), Хавелсе – Айнтрахт Нордерщед X (0:0), Люнебургер Ханза – Вайше Фленсбург 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Енерги Котбус 2 (1:2), Будиса Бауцен – Кеми Лайпциг 2 (0:1), Берлинер Анкараспор – Виктория Берлин 1 (2:1), Динамо Берлин – Алтглинике 1 (2:0), Херта Берлин II – Вакер Нордхаузен 1 (2:0), Мойселвиц – Нойстерлиц 1 (1:0).

Регионална Лига Запад: Рот-Вайс Есен – ФК Кьолн II 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Хесен Касел 2 (1:2), Валдхоф Майнхайм – Фрайбург II 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Аталанта – Рома X (1:1), Болоня – Торино 2 (1:2), Кротоне – Милан 2 (1:2), Интер – Фиорентина X (1:1), Лацио – Спал 1 (4:1), Сампдория – Беневенто 2 (0:2), Сасуоло – Дженоа 1 (2:1), Удинезе – Киево 2 (1:2).

Купа Лига Про: Сикула Леонцио – Акрагас 2 (0:3), Фонди – Фермана X (1:1), Карарезе – Кунео 1 (2:0), Судтирол – Триестина 1 (2:1), Гаворано – Прато 2 (0:1), Монополи – Фиделис Андрия 1 (2:0), Фано – Равена 2 (0:1), Пистойезе – Понтедера X (0:0), Реджина – Катандзаро 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Атлетик Билбао – Хетафе 1 (4:1), Барселона – Реал Бетис 1 (4:1), Депортиво Ла Коруня – Реал Мадрид 2 (1:2).

Ла Лига 2: Реал Овиедо – Райо Валекано 1 (2:1), Химнастик де Тарагона – Алмерия 1 (2:1), Гранада – Албасете Баломпи 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Славия – Етър 2 (1:2), Дунав Русе – Лудогорец 2 (0:2).

Втора Лига: Монтана – Нефтохимик Бургас X (1:1), Марица Пловдив – Локомотив София 2 (1:2).

Североизточна Трета Лига: Бенковски Бяла – Септември Тервел 1 (2:1), Спартак Варна – Кубрат 2 (0:2).

Северозападна Трета Лига: Бдин Видин – Янтра Полски Тръмбеш 1 (2:0), Академик Свищов – Партизан Червен бряг 1 (2:1), Левски 2007 – Мизия Кнежа X (1:1), Янтра 1919 – Ботев Луковит 2 (0:2), Спартак Плевен – Кариана Ерден X (1:1), Павликени – Вихър Славяново 2 (1:3), Трявна – Янтра Габрово 2 (0:2), Първа атомна – Севлиево 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Верея II – Атлетик Куклен X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.