РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 85 мача от Висша Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Сток Сити 1 (3:0), Лестър – Саутхямптън 1 (2:1), Тотнъм – Манчестър Сити 2 (1:2), Бърнли – Арсенал 2 (0:2).

Купа на Англия, квалификация: Глостър Сити – Хемел Хемпстийд 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Волфсбург – Майнц 1 (3:1), Шалке – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Хайденхайм – Айнтрахт Брауншвайг X (1:1), Кайзерслаутерн – Арминия Билефелд 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – 1860 Мюнхен 1 (1:0).

Трета Лига: Майнц II – Ерфурт X (1:1).

Регионална Лига Север: Айшеде – Германия Егесторф-Лангредер X (1:1), Айнтрахт Нордерщед – Дрохтерсен/Асел 1 (2:1), Хавелсе – Мепен X (1:1), Олденбург – Любек 1 (1:0).

Регионална Лига Североизток: Будиса Бауцен – Люкенвалде 1 (2:0), Юнион Фюрстенвалде – Херт Берлин II 2 (1:3), Мойселвиц – Оберлаусиц X (1:1), Виктория Берлин – РБ Лайпциг II X (1:1), Динамо Берлин – Локомотиве Лайпциг 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Фортуна Дюселдорф II – Шалке II X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Кайзерслаутерн II 1 (2:0).

Регионална Лига Байерн: Байерн Хоф – Байерн II 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Емполи – Ювентус 2 (0:3), Аталанта – Наполи 2 (1:3), Болоня – Дженоа 1 (2:1), Каляри – Кротоне 1 (2:0), Сампдория – Палермо 1 (2:0), Милан – Сасуоло 1 (3:1), Торино – Фиорентина 1 (1:0), Рома – Интер 1 (2:1).

Серия Б: Чезена – Латина 1 (2:0), Аколи Пикио – Специя 2 (1:2).

Лига Про, група А: Арецо – Про Пиаченца 1 (2:0), Комо – Расинг Рома 1 (3:0), Джана Ерминио – Ливорно X (0:0), Лупа Рома – Витербезе 2 (1:2), Пиаченца – Олбия 1 (2:0), Робур Сиена – Пистойезе 1 (1:0), Ренате – Прато 1 (3:1), Карарезе – Тутокуойо X (1:1), Понтедера – Лукезе 1 (2:0).

Лига Про, група C: Акрагас – Катандзаро 1 (2:0), Мелфи – Сиракуза 1 (1:0), Месина – Паджанезе 1 (2:1), Матера – Фоджа X (1:1), Монополи – Фонди 1 (2:1), Касертана – Фиделис Андрия 1 (3:1), Козенца – Виртус Франкавила 1 (2:0), Юве Стабия – Вибонезе 1 (3:0), Лече – Реджина 1 (2:0), Таранто – Катания X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Валенсия – Атлетико Мадрид 2 (1:3), Реал Мадрид – Ейбар 1 (3:0), Еспаньол – Виляреал X (1:1), Малага – Атлетик Билбао X (1:1), Селта Виго – Барселона 2 (0:4).

Ла Лига 2: УКАМ Мурсия – Мирандес 1 (2:1), Хирона – Реус Депортиу 1 (3:0), Леванте – Валядолид 1 (3:1), Реал Овиедо – Нумансия 1 (1:0), Тенерифе – Хетафе 1 (2:1), Райо Валекано – Кадис 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Левски – Дунав Русе 1 (2:0), Лудогорец – Нефтохимик Бургас 1 (3:0).

Втора Лига: ЦСКА II – Септември София X (1:1), Царско село – Левски Карлово 1 (2:0).

Североизточна Трета Лига: Локомотив Русе – Светкавица Търговище 2 (0:2), Кубрат – Добруджа 2 (1:2).

Северозападна Трета Лига: Вихър Славяново – Ком Берковица 1 (2:0), Ювентус Малчика – Трявна 2 (1:2), Първа атомна – Мизия Кнежа 1 (2:1), Янтра Габрово – Кариана Ерден 2 (0:1), Литекс – Севлиево X (1:1), Академик Свищов – Левски 2007 2 (1:2), Бдин Видин – Партизан Червен бряг 1 (3:0).

Югозападна Трета Лига: Сливнишки герой – Пирин Гоце Делчев X (1:1), Балкан Ботевград – Вихрен 1 (2:1), Велбъжд – Рилски спортист X (1:1), Чепинец – Септември Симитли 2 (0:2), Струмска слава – Хебър 1 (2:0), Свобода Пещера – Миньор Перник 2 (0:2), Марек – Пирин Разлог 1 (2:1), Германея – Ботев Ихтиман 2 (1:2), Беласица Петрич – Чавдар Етрополе 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.