Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Къмюнити Шийлд в Англия, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Купа на Италия, А и Б група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]България[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Къмюнити Шийлд: Арсенал – Челси X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Падерборн 1 (2:1), Карлсруе – Санкт Паули 1 (2:0), Зандхаузен – Юнион Берлин X (1:1).

Трета Лига: Халешер – Холщайн Кил 1 (2:1), Зоненхоф – Ерцгебирге Ауе X (1:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Олденбург 1 (2:1), Вайше – Хилдесхайм 1 (3:1), Хамбургер Ам – Шилкзее 1 (3:0), Мепен – Госларер 1 (3:0), Айнтрахт Нордерщед – Волфсбург Ам 2 (0:1), Хавелсе – Любек X (1:1), Дрохтерсен / Асел – Клопенбург 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Оберлаусиц Нойгерсдорф – Будиса Баутцен 1 (2:1), Берлинер Анкараспор – Люкенвалде 1 (3:0), Херта Берлин Ам – Вакер Нордйаузен 2 (1:2), Нойстерлиц – Ауербах 1 (3:0), РБ Лайпциг Ам – Оптик Ратенов 1 (3:1), Цвикау – Виктория Берлин 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Шпортфройнде Лоте – Шалке Ам 1 (2:0), Велберт – Кьолн Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Трир – Елверсберг 1 (2:1), Хофенхайм Ам – Саар Саарбрюкен 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Байерн Ам – 1860 Мюнхен Ам 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Купа на Италия: Касертана – Леко 1 (3:0), Витербезе – Анкона 2 (0:2), Алесандрия – Алто Вичентино 1 (3:0), Павия – Поджибонси 1 (3:0), Пиза – Сестри Леванте 1 (3:0), Реджана – Делта Порто Толе 1 (2:0), Фералпи Сало – Фано 1 (3:0), Басано Виртус – Чита ди Понтедера 1 (2:0), Беневенто – Тутокуойо 1 (3:1), Бреша – Кремонезе 1 (2:0), Читадела – Потенца 1 (3:0), Л`Акуила – Арецо X (1:1), Матера – Судтирол 1 (2:0), Спал – Ренде 1 (3:0), Юве Стабия – Мелфи 1 (3:1), Асколи Пикио – Нуова Козенца 1 (2:0), Фоджа – Лукезе 1 (3:0), Лече – Катандзаро 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]А група: Славия – Черно море 1 (2:1), Берое – Пирин Благоевград 1 (3:0).

Б група: Пирин Разлог – Лудогорец II 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Клубни отбори: Куинс Парк Рейнджърс – Аталанта X (1:1), Евертън – Виляреал 1 (2:1), Шефилд Юнайтед – Хъл Сити 2 (1:2), Саутхямптън – Еспаньол 1 (2:1), Уест Хям – Вердер Бремен 1 (1:0), Брайтън – Севиля 2 (1:2), Суиндън – Ливърпул 2 (0:3), Порто – Сток Сити 1 (2:0), Кьолн – Валенсия X (1:1), Шалке – Твенте 1 (3:1), Галатасарай – Интер 2 (1:2), Ланчано – Авелино 1 (1:0), Пескара – Сасуоло X (1:1), Ница – Наполи 2 (1:2), Осасуна – Атлетик Билбао 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.