Прогнози за неделя, 19 ноември 2017 година

0
54

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 67 мача от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[accordion auto_height=”false” ui_theme=”ui-smoothness” collapsible=”0″ active=”0″][accordion_panel title=”Англия”]Висша Лига: Уотфорд – Уест Хям 2 (0:2).

Чемпиъншип: Лийдс – Мидълзбро X (1:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Германия”]Първа Бундеслига: Шалке – Хамбургер 1 (2:1), Вердер Бремен – Хановер 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Ерцгебирге Ауе 1 (2:0), Инголщад – Фортуна Дюселдорф 1 (1:0), Санкт Паули – Ян Регенсбург 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Хавелсе – Реден X (0:0), Дрохтерсен/Асел – Борусия Хилдесхайм 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Люкенвалде 1 (2:1), Будиса Бауцен – Вакер Нордхаузен 1 (2:0), Берлинер Анкараспор – Херта Берлин II 1 (2:1), Динамо Берлин – Локомотив Лайпциг 2 (0:2), Кеми Лайпциг – Оберлаусиц Нойгерсдорф 2 (0:2), Нойстерлиц – Алтглинике 2 (1:3).

Регионална Лига Запад: Бонер – Вуперталер 2 (1:3).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Хофенхайм II 1 (2:1), Кобленц – Рьохлин Вьолклинген 2 (0:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Италия”]Серия А: Кротоне – Дженоа 2 (1:3), Беневенто – Сасуоло 2 (2:3), Сампдория – Ювентус 2 (0:4), Спал – Фиорентина X (1:1), Торино – Киево 1 (2:1), Удинезе – Каляри 2 (0:1), Интер – Аталанта 1 (2:1).

Серия B: Салернитана – Кремонезе X (1:1).

Серия C, група A: Александрия – Витербезе X (1:1), Арецо – Кунео 2 (1:2), Джана Ерминио – Прато 2 (0:1), Ливорно – Олбия 1 (2:1), Пистойезе – Пиаченца 1 (2:0), Понтедера – Монца X (0:0), Гаворано – Карарезе 1 (2:0).

Серия C, група B: Фано – Судтирол 1 (2:1), Ренате – Терамо 1 (2:1), Самбенедетезе – Басано Виртус 2 (0:2), Виченца – Местре 2 (0:1), Фералпи Сало – Албинолефе 1 (2:1), Губио – Фермана 2 (0:2), Реджана – Равена 1 (2:1).

Серия C, група C: Катандзаро – Козенца X (1:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Испания”]Ла Лига: Малага – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1), Еспаньол – Валенсия X (1:1), Лас Палмас – Леванте 2 (0:2), Атлетик Билбао – Виляреал 1 (2:1).

Ла Лига 2: Нумансия – Химнастик де Тарагона 2 (1:2), Райо Валекано – Барселона Б 1 (3:1), Осасуна – Алкоркон 1 (2:1), Сeвиля Б – Кордоба 2 (0:2), Културал Леонеса – Гранада 1 (2:0), Спортинг Хихон – Кадис 2 (1:2). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”България”]Първа Лига: Дунав Русе – Черно море X (1:1), Витоша Бистрица – Левски 2 (0:3).

Втора Лига: Марица Пловдив – Лудогорец II 1 (2:1), Поморие – Литекс X (1:1), Монтана – Ботев Враца 2 (1:2).

Североизточна Трета Лига: Кубрат – Локомотив Русе 2 (1:2).

Северозападна Трета Лига: Партизан Червен бряг – Бдин Видин 2 (0:2), Янтра Полски Тръмбеш – Мизия Кнежа 1 (2:1), Академик Свищов – Ботев Луковит 1 (2:1), Янтра 1919 – Вихър Славяново 2 (0:3), Спартак Плевен – Янтра Габрово X (1:1), Павликени – Севлиево 1 (1:0), Трявна – Първа атомна 2 (0:2).

Югозападна Трета Лига: ЦСКА 1948 – Елин Пелин 1 (3:1).

Югоизточна Трета Лига: Тунджа Ягода – Гигант Съединение 2 (1:2), Левски Карлово – Розова долина 1 (2:0). [/accordion_panel] [/accordion]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар