РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 75 мача от Висша Лига и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Мидълзбро – Манчестър Юнайтед 2 (1:2), Тотнъм – Саутхямптън 1 (3:0), Манчестър Сити – Ливърпул 2 (1:2).

Лига 2: Нотс Каунти – Барнет 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Шалке 1 (2:0), Борусия Мьонхенгладбах – Байерн 2 (0:5).

Втора Бундеслига: Бохум – Ерцгебирге Ауе 1 (2:1), Карлсруе – Фортуна Дюселдорф 1 (2:1), Динамо Дрезден – Зандхазуен 1 (1:0).

Трета Лига: Шпортфройнде Лоте – Халешер 1 (2:0), Магдебург – Веен Висбаден 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Айшеде – Борусия Хилдесхайм 2 (1:3), Люнебургер Ханза – Дрохтерсен/Асел 1 (2:1), Лупо-Мартини Волфсбург – Вайше Фленсбург 2 (0:3), Айнтрахт Нордерщед – Любек 1 (1:0), Олденбург – Санкт Паули II 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Шьонберг – РБ Лайпциг II 2 (0:2), Будиса Бауцен – Енерги Котбус 2 (0:3), Динамо Берлин – Оберлаусиц Нойгерсдорф X (1:1), Юнион Фюрстенвалде – Берлинер Анкараспор 2 (0:2), Мойселвиц – Вакер Нордхаузен 2 (0:3).

Регионална Лига Запад: Бонер – Шалке II 2 (1:2), Виктория Кьолн – Алемания Аахен 2 (0:2).

Регионална Лига Югозапад: Валдхоф Майнхайм – Кикерс Офенбах 2 (0:2).

Регионална Лига Байерн: Розенхайм – Байерн II 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Емполи – Наполи 2 (1:5), Аталанта – Пескара 1 (3:0), Болоня – Киево 1 (2:0), Каляри – Лацио 2 (1:2), Кротоне – Фиорентина 2 (1:3), Сампдория – Ювентус 2 (1:4), Удинезе – Палермо 1 (2:0), Рома – Сасуоло 1 (4:1).

Серия Б: Чезена – Тернана 2 (0:2).

Лига Про, група Б: Реджана – Мантова 2 (0:2), Судтирол – Албинолефе 2 (0:2), Анкона – Порденоне 2 (1:3), Фералпи Сало – Самбенедетезе 1 (2:0), Лумецане – Макератезе 2 (0:2), Модена – Падова 2 (1:3), Парма – Фано 1 (3:1), Терамо – Губио 1 (2:0), Сантарканджело – Форли 1 (2:0).

Лига Про, група C: Акрагас – Матера 1 (2:0), Фиделис Андрия – Сиракуза 1 (2:0), Катандзаро – Монополи 2 (1:2), Козенца – Юве Стабия 2 (0:1), Фоджа – Лече 1 (2:1), Месина – Таранто 1 (2:1), Виртус Франкавила – Мелфи 1 (4:0), Паджанезе – Катания 1 (1:0), Реджина – Вибонезе 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Леганес – Малага X (1:1), Атлетико Мадрид – Севиля 2 (0:1), Депортиво Ла Коруня – Селта Виго X (0:0), Спортинг Хихон – Гранада X (0:0), Барселона – Валенсия 1 (2:1).

Ла Лига 2: Леванте – Алмерия 1 (3:1), Алкоркон – Валядолид 1 (2:1), Тенерифе – Реус Депортиу 1 (2:1), Хирона – Кадис X (0:0), Райо Валекано – Реал Овиедо 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Нефтохимик Бургас – Черно море 2 (1:2), Левски – Ботев Пловдив 1 (2:0).

Втора Лига: Локомотив София – Лудогорец II 1 (2:1), Оборище Панагюрище – ЦСКА II 2 (0:2).

Североизточна Трета Лига: Кубрат – Калиакра Каварна 2 (0:1), Локомотив Русе – Суворово 1 (2:1).

Северозападна Трета Лига: Янтра Габрово – Академик Свищов 2 (1:2), Първа атомна – Бдин Видин 2 (0:2), Ювентус Малчика – Партизан Червен бряг 2 (1:2), Вихър Славяново – Левски 2007 2 (1:2), Павликени – Севлиево X (1:1), Ком Берковица – Кариана Ерден 2 (1:3), Трявна – Мизия Кнежа X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.