РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на Англия и Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бунделсига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Астън Вила – Ливърпул 2 (0:2).

Висша Лига: Манестър Сити – Уест Хям 1 (3:0), Нюкясъл – Тотнъм 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Вердер Бремен – Хамбургер 1 (2:0), Волфсбург – Шалке 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – ФСВ Франкфурт 1 (2:1), Дармщад – Хайденхайм 1 (2:0), Гройтер Фюрт – Унион Берлин 1 (3:1).

Трета Лига: Халешер – Холщайн Кил X (1:1).

Регионална Лига – Север: Вайше – Люнебургер Ханза 1 (3:0), Хамбургер Ам – Ноймюнстер 1 (2:0), Айнтрахт Нордерщед – Клопенбург 1 (2:1), Хавелсе – Санкт Паули Ам 1 (1:0), Мепен – Хановер Ам X (1:1), Олденбург – Вердер Бремен Ам 2 (0:2), Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Волфсбург Ам 2 (0:3).

Регионална Лига – Североизток: Херта Берлин Ам – Мойселвиц 1 (2:0), Царл Цайс Йена – Вакер Нордхаузен 1 (2:1), Нойстерлиц – Магдебург 2 (1:2), Унион Берлин Ам – Бабелсберг X (0:0), Виктория Берлин – Плауен 1 (1:0).

Регионална Лига – Запад: Хенеф – Ватеншайд 2 (1:2), Юрдинген – Оберхаузен 2 (1:3), Вайденбрюк – Шалке Ам X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Валдхоф Майнхайм – Кикерс Офенбах 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Сасуоло – Торино 2 (0:2), Рома – Аталанта 1 (3:0), Киево – Удинезе 1 (2:1), Емполи – Парма 1 (3:0), Палермо – Дженоа 1 (2:1), Каляри – Наполи 2 (0:2), Интер – Милан 1 (2:1).

Серия B: Латина – Катания X (1:1), Ливорно – Фрозиноне 1 (2:1).

Лига Про, група A: Судтирол – Мантова X (1:1), Албинолефе – Сасари Торес 1 (1:0), Ренате – Про Патрия 1 (2:0).

Лига Про, група B: Асколи Пикио – Карарезе 1 (3:1), Губио – Сантарканджело 1 (2:1), Прато – Терамо 2 (0:2), Сан Марино – Гросето X (0:0), Савона – Реджана 2 (1:2), Пиза – Пистойезе 1 (2:1).

Лига Про, група C: Барлета – Вигор Ламеция 1 (1:0), Реджана – Савоя X (1:1), Лече – Фоджа 1 (2:1), Касертана – Катандзаро 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Алмерия 1 (2:0), Гранада – Севиля 2 (0:2), Виляреал – Кордоба 1 (3:0), Ейбар – Селта Виго 2 (0:1).

Сегунда Дивисион: Бетис – Сарагоса 1 (2:0), Алкоркон – Майорка 1 (3:1), Нумансия – Барселона Б 1 (2:0), Валядолид – Сабадел 1 (3:0), Тенерифе – Лагостера 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Лудогорец – Литекс 1 (2:0), Черно море – Славия 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.