Прогнози за неделя, 17 септември 2017 година

0
26

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 70 мача от Висша Лига и Лига 1 в Англия, Първа Будеслига, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Челси – Арсенал 1 (2:1), Манчестър Юнайтед – Евертън 1 (2:0).

Лига 1: Донкастър – Скънторп X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хофенхайм – Херта Берлин 1 (2:1), Байер Леверкузен – Фрайбург X (1:1), Борусия Дортмунд – ФК Кьолн 1 (4:0).

Втора Бундеслига: Бохум – Хайденхайм 1 (1:0), Дармщад – Арминия Билефелд 2 (0:1), Гройтер Фюрт – Фортуна Дюселдорф 2 (1:3), Ян Регенсбург – Динамо Дрезден 2 (0:1).

Регионална Лига Север: Алтона – Айнтрахт Нордерщед 2 (0:3), Санкт Паули II – Еутин 1 (5:0), Хавелсе – Дрохтерсен/Асел X (0:0), Люнебургер Ханза – Йеделоу 1 (1:0), Олденбург – Борусия Хилдесхайм 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Алтглинике – Локомотив Лайпциг 2 (0:1), Оберлаусиц Нойгерсдорф – Херта Берлин II 2 (0:1), Ауербах – Мойселвиц 2 (0:1), Енерги Котбус – Динамо Берлин 1 (4:0), Вакер Нордхаузен – Юнион Фюрстенвалде 1 (4:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Фортуна Дюселдорф II 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах II – Кьолн II 1 (2:0), Виктория Кьолн – Борусия Дортмунд II 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Фрайбург II – Хофенхайм II 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сасуоло – Ювентус 2 (1:4), Милан – Удинезе 1 (2:1), Наполи – Беневенто 1 (3:1), Спал – Каляри 1 (2:1), Торино – Сампдория 1 (3:1), Киево – Аталанта 1 (2:1), Дженоа – Лацио 2 (0:3).

Серия C, група A: Карарезе – Олбия 1 (2:0), Лукезе – Монца 2 (0:1), Пиаченца – Арецо 2 (1:2), Пиза – Витербезе 2 (1:2), Гаворано – Робур Сиена 1 (2:0), Пистойезе – Про Пиаченца 1 (2:1).

Серия C, група B: Албинолефе – Сантарканджело 1 (2:0), Фералпи Сало – Фано 1 (2:1), Фемана – Местре 1 (2:1), Триестина – Судтирол X (0:0), Басано – Порденоне 2 (0:1), Губио – Самбенедетезе 2 (0:3), Терамо – Равена X (0:0).

Серия C, група C: Виртус Франкавила – Катания 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Алавес – Виляреал X (1:1), Хирона – Севиля 2 (1:3), Лас Палмас – Атлетик Билбао 2 (1:3), Реал Сосиедад – Реал Мадрид 2 (1:3).

Ла Лига 2: Културал Леонеса – Уеска 1 (2:0), Алкоркон – Барселона Б 1 (1:0), Химнастик де Тарагона – Албасете 1 (2:0), Реал Овиедо – Кадис X (0:0), Кордоба – Тенерифе 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Витоша Бистрица – Пирин Благоевград X (1:1), Локомотив Пловдив – Славия 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Бенковски Бяла – Калиакра 2 (0:2), Спартак Варна – Хитрино 1 (2:1), Локомотив Русе – Ботев Нови пазар 1 (1:0), Кубрат – Септември Тервел 1 (2:0).

Северозападна Трета Лига: Бдин Видин – Левски 2007 1 (2:0), Янтра 1919 – Академик Свищов X (0:0), Спартак Плевен – Янтра Полски Тръмбеш 1 (2:0), Павликени – Партизан Червен бряг 2 (1:2), Трявна – Мизия Кнежа 2 (1:2), Първа атомна – Ботев Луковит 1 (3:1), Янтра Габрово – Вихър Славяново X (1:1).

Югоизточна Трета Лига: Тунджа Ягода – Асеновец 2 (0:2), Левски Карлово – Борислав Първомай 2 (1:2), Сокол Марково – Карнобат X (0:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.