РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Конфърънс в Англия, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Суонси – Манчестър Сити 2 (1:3), Манчестър Юнайтед – Арсенал X (1:1).

Конфърънс Премиър, плейоф, финал: Бристол Роувърс – Гримзби 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Втора Бундеслига: Аален – Хайденхайм 1 (2:0), Ерцгебирге Ауе – Кайзерслаутерн 2 (0:2), Айнтрахт Брауншвайг – Карлсруе X (0:0), ФСВ Франкфурт – Унион Берлин 1 (2:0), Гройтер Фюрт – Дармщад X (1:1), Инголщад – РБ Лайпциг 1 (3:1), 1860 Мюнхен – Нюрнберг X (1:1), Зандхаузен – Фортуна Дюселдорф 1 (1:0), Санкт Паули – Бохум 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Вайше – Реден 1 (2:1), Госларер – Ноймюнстер 1 (2:0), Хавелсе – Мепен 1 (2:0), Вердер Бремен Ам – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (3:0), Люнебургер Ханза – Клопенбург X (1:1), Олденбург – Санкт Паули Ам 1 (2:0), Волфсбург Ам – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Мойселвиц 1 (2:1), Динамо Берлин – Нойстерлиц 1 (2:0), Германия Халберщад – Цвикау 2 (0:2), Херта Берлин Ам – Магдебург 2 (1:2), Карл Цайс Йена – Будиса Бауцен 1 (2:0), Плауен – Ауербах 1 (2:1), Виктория Берлин – Берлинер Анкараспор X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Верл 1 (3:0), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Юрдинген 1 (3:0), Фортуна Дюселдорф Ам – Есен 2 (0:2), Кьолн Ам – Хенеф 1 (3:0), Край – Шалке Ам 2 (1:2), Шпортфройнде Лоте – Ватеншайд 1 (1:0), Оберхаузен – Виктория Кьолн 2 (0:2), Вайденбрюк – Зиген 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Сасуоло – Милан 2 (1:2), Аталанта – Дженоа X (1:1), Каляри – Палермо 1 (2:1), Торино – Киево 1 (3:1), Верона – Емполи X (0:0), Рома – Удинезе 1 (3:0).

Лига Про, плейофи за промоция: Басано Виртус – Юве Стабия X (1:1), Асколи Пикио – Реджана 1 (2:0), Матера – Павия 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетико Мадрид – Барселона 2 (0:2), Кордоба – Райо Валекано 2 (0:2), Депортиво Ла Коруня – Леванте 1 (3:1), Елче – Атлетик Билбао 2 (1:2), Еспаньол – Реал Мадрид 2 (0:3), Хетафе – Ейбар 1 (1:0), Реал Сосиедад – Гранада 1 (2:1), Севиля – Алмерия 1 (3:0), Валенсия – Селта Виго 1 (3:0), Виляреал – Малага 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Хирона – Сарагоса 1 (3:1), Понферадина – Лагостера 1 (2:0), Бетис – Луго 1 (3:0), Тенерифе – Алкоркон 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Берое – Литекс 1 (2:1), Марек – Локомотив Пловдив X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.