Прогнози за неделя, 17 август 2014 година

0
39

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Конфърънс в Англия, Регионалните Лиги и Купата на Германия, Купа Лига Про и Купа на Италия, А група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]България[/handle]
[handle to=”tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Саутхямптън 1 (3:1), Нюкясъл – Манчестър Сити 2 (0:3).

Конфърънс Премиър: Телфорд – Олдършот X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Регионална Лига – Север: Санкт Паули Ам – Вердер Бремен Ам 2 (1:2), Хавелсе – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:1), Ноймюнстер – Волфсбург Ам 2 (0:3), Мепен – Олденбург 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Будиса Баутцен – Унион Берлин Ам 1 (1:0), Берлинер Анкараспор – Плауен X (1:1), Нойстерлиц – Германия Халберщад 1 (2:0), Вакер Нордхаузен – Мойселвиц 1 (2:0), Динамо Берлин – Херта Берлин Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Ватеншайд – Оберхаузен 2 (0:2).

Купа на Германия: Реден – Аален 2 (1:3), Холщайн Кил – 1860 Мюнхен X (1:1), Илертисен – Вердер Бремен 2 (0:3), Карл Цайс Йена – Ерцгебирге Ауе 2 (1:2), Палома – Хофенхайм 2 (0:3), Арминия Билефелд – Зандхаузен 1 (2:1), Айнтрахт Трир – Фрайбург 2 (0:2), Нойбранденбург – Карлсруе 2 (0:3), Пройсен Мюнстер – Байерн 2 (0:3), Вюрцбургер Кикерс – Фортуна Дюселдорф 2 (1:3), Магдебург – Аугсбург 2 (0:2), РБ Лайпциг – Падерборн 1 (2:1), Дармщад – Волфсбург 2 (0:2).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Купа на Италия: Ливорно – Басано Виртус 1 (3:0), Авелино – Венеция 1 (3:1), Катания – Судтирол 1 (3:0), Ланчано – Алесандрия 1 (2:0), Пескара – Ренате 1 (3:1), Пиза – Карпи 2 (1:2), Тернана – Катандзаро 1 (2:0), Варезе – Юве Стабия 1 (3:1), Бреша – Про Верчели 1 (2:0), Кротоне – Касертана 1 (3:0), Фрозиноне – Комо 1 (2:0), Латина – Новара 1 (3:1), Перуджа – Фералпи Сало 1 (2:0), Трапани – Кремонезе 1 (3:0), Бари – Савона 1 (3:0), Болоня – Л`Акуила 1 (3:0).

Купа Лига Про: Аверса Нормана – Торес 1 (2:1), Джана Ерминио – Про Патрия 2 (0:2), Ишия Изолаверде – Фоджа 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_4″]А група: Хасково – Локомотив София 2 (1:2), Марек – Локомотив Пловдив X (1:1), Левски – Ботев Пловдив 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Приятелски мачове: Алмерия – Кордоба 1 (2:0), Тенерифе – Елче X (1:1), Реал Сарагоса – Виляреал 2 (0:2), Валенсия – Милан 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар