Прогнози за неделя, 16 ноември 2014 година

0
44

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Лига 2 и Конфърънс в Англия, Регионалните Лиги в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания, квалификации за Евро 2016 и приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]Евроквалификации[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Лига 2: Нюпорт Каунти – Екзитър 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Халифакс – Уокинг X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Регионална Лига – Север: Клопенбург – Люнебургер Ханза X (1:1), Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Вердер Бремен Ам 2 (0:3), Ноймюнстер – Госларер X (1:1), Мепен – Хавелсе X (0:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия Б: Трапани – Катания X (0:0), Кротоне – Бари 2 (0:1), Латина – Ланчано 1 (2:1), Ливорно – Про Верчели 1 (3:1), Пескара – Фрозиноне X (1:1), Тернана – Специя 1 (1:0), Варезе – Перуджа X (1:1), Авелино – Виченца 1 (2:0).

Лига Про, група А: Мантова – Порденоне 1 (3:1), Про Патрия – Арецо X (1:1), Павия – Джана Ерминио 1 (2:0), Судтирол – Лумецане 1 (1:0).

Лига Про, група B: Губио – Тутокуойо 1 (2:1), Лукезе – Пистойезе X (0:0), Прато – Пиза 2 (0:1), Спал – Анкона 1 (2:1), Чита ди Понтедера – Гросето X (1:1).

Лига Про, група C: Лупа Рома – Иския Изолаверде 1 (3:0), Касертана – Мартина Франка 1 (2:0), Барлета – Мелфи X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Сегунда Дивисион: Луго – Расинг Сантандер 1 (2:1), Рекреативо Уелва – Албасете Баломпи 1 (2:0), Лагостера – Тенерифе X (1:1), Сарагоса – Бетис X (0:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Евроквалификации: Азербайджан – Норвегия 2 (0:2), Бeлгия – Уелс 1 (3:0), Кипър – Андора 1 (3:0), Холандия – Латвия 1 (3:0), България – Малта 1 (3:0), Чехия – Исландия 1 (2:0), Израел – Босна и Херцеговина X (1:1), Италия – Хърватия 1 (2:1), Турция – Казахстан 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар