Прогнози за неделя, 16 март 2014 година

0
59

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Лига 1, Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Ливърпул X (1:1), Тотнъм – Арсенал 2 (1:2).

Лига 1: Ковънтри – Порт Вейл 1 (2:0).

Лига 2: Нюпорт – Екзитър 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Нюрнберг 1 (2:1), Айнтрахт Франкфурт – Фрайбург 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Санкт Паули 1 (2:1), Гройтер Фюрт – Унион Берлин 1 (2:0), Зандхаузен – Арминия Билефелд 1 (2:1).

Трета Лига: РБ Лайпциг – Оснабрюк 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Госларер – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:0), Хановер Ам – Айшеде 1 (3:1), Ноймюнстер – Вердер Бремен Ам 2 (0:2), Клопенбург – Вайше X (1:1), Вилхелмсхавен – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Локомотив Лайпциг 1 (2:0), Германия Халберщад – Бабелсберг 1 (1:0), Цвикау – Ауербах 1 (2:1), Карл Цайс Йена – Магдебург 1 (1:0).

Регионална Лига – Запад: Кьолн Ам – Ватеншайд 1 (2:0), Зиген – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Зоненхоф – Айнтрахт Франкфурт Ам 1 (3:0), Кобленц – Айнтрахт Трир X (1:1), Хофенхайм Ам – Хесен Касел 2 (1:2).

Регионална Лига – Байерн: Байерн Ам – Бухбах 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Аталанта – Сампдория 1 (2:1), Милан – Парма 1 (3:1), Каляри – Лацио X (0:0), Ливорно – Болоня 1 (2:1), Сасуоло – Катания 1 (2:1), Фиорентина – Киево 1 (3:0), Дженоа – Ювентус 2 (0:3).

Лига Про 1А: Карарезе – Про Патрия 1 (1:0), Комо – Албинолефе 1 (2:1), Кремонезе – Сан Марино 1 (3:0), Фералпи Сало – Судтирол X (1:1), Павия – Про Верчели 2 (0:2), Венеция – Савона 1 (1:0), Виченца – Лумецани 1 (2:0).

Лига Про 1Б: Асколи – Есперия Вияреджо X (1:1), Барлета – Губио 2 (1:2), Катандзаро – Гросето 1 (2:1), Фрозиноне – Прато 1 (2:0), Л`Акуила – Перуджа X (1:1), Лече – Понтедера 1 (3:0), Пиза – Беневенто X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Елче – Реал Бетис 1 (2:1), Барселона – Осасуна 1 (3:0), Севиля – Валядолид 1 (3:1), Реал Сосиедад – Валенсия 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Понферадина – Реал Сарагоса 1 (2:1), Кордоба – Луго 1 (2:0), Хирона – Мурсия 1 (2:1), Майорка – Тенерифе 1 (3:1), Ейбар – Еркулес Аликанте 1 (2:0), Нумансия – Алкоркон 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Локомотив София – Пирин Гоце Делчев 1 (3:1), Черноморец Бургас – Любимец 1 (3:0).

Купа на България: Литекс – Лудогорец X (1:1).

Б група: Академик Свищов – Ботев Гълъбово 2 (1:2), Добруджа Добрич – Спартак Варна 1 (2:1), Пирин Разлог – Монтана 2 (1:2), Калиакра Каварна – Ботев Враца 1 (1:0), Витоша Бистрица – Банско 2 (0:2), Марек Дупница – Раковски 1 (3:0), Дунав Русе – Хасково 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.