Прогнози за неделя, 15 октомври 2017 година

0
62

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 68 мача от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Брайтън – Евертън X (1:1), Саутхямптън – Нюкясъл 2 (1:2).

Чемпиъншип: Дарби – Нотингам X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Волфсбург 1 (2:1), Вердер Бремен – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт – Ерцгебирге Ауе 2 (0:1), Хайденхайм – Холщайн Кил X (1:1), Ян Регенсбург – Юнион Берлин 2 (2:3).

Регионална Лига Север: Алтона – Дрохтерсен/Асел 2 (0:3), Айнтрахт Нордерщед – Германия Егесторф-Лангредер X (0:0), Хавелсе – Санкт Паули II X (0:0), Люнебургер Ханза – Хамбургер II 2 (0:2), Олденбург – Еутин 1 (3:0).

Регионална Лига Североизток: Оберлаусиц Нойгерсдорф – Люкенвалде 1 (3:1), Будиса Бауцен – Локомотив Лайпциг 2 (2:3), Кеми Лайпциг – Виктория Берлин 2 (1:3), Енерги Котбус – Бабелсберг 1 (3:1), Мойселвиц – Берлинер Анкараспор X (1:1), Нойстерлиц – Фюрстенвалде 2 (2:3).

Регионална Лига Запад: Вестфалия Ринерн – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (1:3).

Регионална Лига Югозапад: Хесен Касел – Майнц II 2 (1:2), Щутгарт II – Валдхоф Майнхайм 2 (0:1).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – 1860 Мюнхен 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Фиорентина – Удинезе X (0:0), Болоня – Спал 2 (1:2), Каляри – Дженоа 1 (2:0), Кротоне – Торино 1 (2:1), Сампдория – Аталанта 2 (0:1), Сасуоло – Киево 1 (2:1), Интер – Милан 1 (2:0).

Серия Б: Авелино – Салернитана 2 (0:1).

Серия C, група А: Арецо – Олбия 2 (0:2), Арцакена – Алесандрия X (1:1), Кунео – Ливорно 2 (1:3), Прато – Монца 2 (0:2), Джана Ерминио – Карарезе X (0:0), Пиза – Гаворано 1 (3:0), Пистойезе – Лукезе 1 (1:0).

Серия C, група Б: Басано Виртус – Триестина 1 (2:0), Фермана – Виченца X (1:1), Местре – Реджана X (1:1), Равена – Фералпи Сало 2 (1:2), Ренате – Самбенедетезе 1 (2:0), Судтирол – Сантарканджело 2 (0:2), Албинолефе – Порденоне 2 (0:1), Губио – Фано X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Ейбар – Депортиво Ла Коруня 1 (2:0), Хирона – Виляреал 1 (2:0), Малага – Леганес X (1:1), Реал Бетис – Валенсия 2 (0:1).

Ла Лига 2: Реус Депортиу – Райо Валекано 2 (1:2), Албасете – Севиля Б 2 (0:1), Алмерия – Валядолид 2 (0:3), Кордоба – Химнастик де Тарагона 2 (1:2), Реал Сарагоса – Осасуна 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Етър – Левски 2 (2:3), ЦСКА-София – Пирин Благоевград 1 (2:1).

Втора Лига: Лудогорец II – Струмска слава 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Локомотив Русе – Суворово 2 (0:2), Кубрат – Калиакра Каварна X (1:1).

Северозападна Трета Лига: Севлиево – Янтра Полски Тръмбеш 1 (2:1), Бдин Видин – Спартак Плевен 1 (1:0), Павликени – Янтра 1919 1 (2:0), Трявна – Левски 2007 2 (1:2), Първа атомна – Академик Свищов 1 (3:1), Янтра Габрово – Партизан Червен бряг 1 (2:1), Вихър Славяново – Мизия Кнежа 1 (3:0), Кариана Ерден – Ботев Луковит 1 (3:0).

Югоизточна Трета Лига: Левски Карлово – Верея II 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.