Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от евроквалификации, световни квалификации, Лига 2 в Англия, Регионални Лиги в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Евроквалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_3″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_6″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_7″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Плейоф: Унгария – Норвегия X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Зона Африка: Уганда – Того 1 (3:1), Замбия – Судан 1 (3:0), ДР Конго – Бурунди 1 (3:0), Екваториална Гвинея – Мароко 2 (0:2), Гвинея – Намибия 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Лига 2: Хартлипул – Лейтън Ориент 2 (1:3), Портсмут – Уимбълдън 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Рeгионална Лига – Север: Клопенбург – Хилдесхайм X (1:1), Дрохтерсен/Асел – Шилкзее 1 (3:0), Вайше – Волфсбург Ам 2 (0:1), Хамбургер Ам – Люнебургер Ханза 1 (2:0), Мепен – Олденбург 2 (1:2), Айнтрахт Нордерщед – Госларер 1 (3:1), Хавелсе – Санкт Паули Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Оберхаузен – Рот-Вайс Есен 1 (2:1), Край – Велберт 2 (1:2).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Гройтер Фюрт Ам 1 (2:1), Ян Регенсбург – Инголщад Ам 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Серия B: Специя – Каляри X (1:1), Асколи Пикио – Перуджа X (1:1), Авелино – Латина 1 (3:1), Бреша – Трапани 1 (2:1), Комо – Пескара 2 (1:2), Ланчано – Кротоне X (1:1), Салернитана – Новара 2 (0;1), Тернана – Виртус Ентела 1 (2:1), Чезена – Бари 1 (1:0).

Лига Про, група A: Кремонезе – Падова 1 (2:1), Албинолефе – Джана Ерминио X (1:1), Порденоне – Алесандрия X (0:0), Читадела – Мантова 1 (3:1).

Лига Про, група B: Арецо – Лукезе 1 (3:1), Пиза – Робур Сиена 1 (2:0), Савона – Спал 2 (1:2).

Лига Про, група C: Акрагас – Касертана X (1:1), Мартина Франка – Матера 2 (1:2), Месина – Катания 1 (1:0), Лече – Козенца 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Сегунда Дивисион: Сарагоса – Валядолид 1 (2:1), Алмерия – Понферадина 1 (2:1), Кордоба – Уеска 1 (1:0), Лагостера – Нумансия X (0:0), Реал Овиедо – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Осасуна – Майорка 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_7″]Северозападна В група: Ботев Козлодуй – Партизан Червен бряг 2 (0:2), Академик Свищов – Бдин Видин 1 (2:1), Павликени – Ботев Враца 2 (1:2), Ботев Луковит – Етър 2 (0:2), Ювентус Малчика – Левски 2007 X (1:1), Кариана Ерден – Трявна 1 (1:0), Янтра Габрово – Севлиево 1 (2:0), Гигант Белене – Вихър Славяново 2 (1:2).

Югозападна В група: Сливнишки герой – Витоша Бистрица 2 (1:2), Балкан Варвара – ЦСКА 2 (0:3), Пирин Гоце Делчев – Вихрен 2 (1:2), Миньор Перник – Беласица Петрич 1 (2:1), Струмска слава – Рилски спортист X (1:1), Чепинец – Чико Бяга 1 (2:1), Ботев Ихтиман – Велбъжд 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.