РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Втора Бундеслига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Арсенал – Астън Вила 1 (3:0), Челси – Лестър Сити 1 (2:1), Евертън – Норич 1 (2:0), Манчестър Юнайтед – Борнемут 1 (3:0), Нюкясъл – Тотнъм 2 (0:3), Саутхямптън – Кристъл Палас 1 (3:0), Сток Сити – Уест Хям 2 (1:2), Суонси – Манчестър Сити 2 (0:3), Уотфорд – Съндърланд 1 (2:0), Уест Бромич Албион – Ливърпул X (1:1).

Лига 1, плейоф, първи полуфинал: Брадфорд – Милуол X (1:1).

Лига 2, плейоф, втори полуфинал: Плимут Аргайл – Портсмут X (1:1).

Нейшънал Лига, плейоф, финал: Форест Грийн – Гримзби 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Фортуна Дюселдорф 1 (2:1), Дуисбург – РБ Лайпциг X (1:1), ФСВ Франкфурт – 1860 Мюнхен 1 (2:0), Гройтер Фюрт – Зандхаузен 1 (2:0), Хайденхайм – Бохум X (1:1), Карлсруе – Арминия Билефелд 1 (2:1), Падерборн – Нюрнберг 1 (2:0), Санкт Паули – Кайзерслаутерн X (1:1), Юнион Берлин – Фрайбург 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Нордерщед – Люнебургер Ханза X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Шьонберг 1 (3:0), Германия Халберщад – Ауербах 2 (1:2), Херта Берлин Ам – Будиса Бауцен 1 (2:0), Нойстерлиц – Оптик Ратенов 1 (3:0), Вакер Нордхаузен – Люкенвалде 1 (3:1), Оберлаусиц – Динамо Берлин 1 (2:1), РБ Лайпциг Ам – Виктория Берлин 1 (2:0), Берлинер Анкараспор – Мойселвиц 1 (3:0), Цвикау – Карл Цайс Йена 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Оберхаузен – Фортуна Дюселдорф Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Киево – Болоня 1 (2:1), Емполи – Торино X (1:1), Дженоа – Аталанта 1 (2:0), Лацио – Фиорентина 1 (2:1), Палермо – Верона 1 (3:0), Удинезе – Карпи 1 (2:1).

Серия Б: Комо – Специя 2 (0:3).

Лига Про, плейофи: Лече – Басано Виртус 1 (2:0), Пиза – Макератезе 1 (3:1), Порденоне – Касертана X (1:1), Фоджа – Алесандрия 1 (2:0).

Лига Про, Супер Купа: Спал – Беневенто 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Малага – Лас Палмас 1 (3:1), Еспаньол – Ейбар 1 (2:1), Бетис – Хетафе 2 (0:2), Спортинг Хихон – Виляреал 1 (3:0), Райо Валекано – Леванте 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Химнастик де Тарагона – Леганес X (1:1), Алкоркон – Алавес 1 (1:0), Елче – Хирона X (1:1), Понферадина – Луго 1 (2:1), Атлетик Билбао – Осасуна 2 (0:3), Уеска – Алмерия 1 (2:1), Лагостера – Кордоба X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Пирин Благоевград – Левски 2 (1:2).

Б група: Верея – Добруджа X (1:1).

Североизточна В група: Калиакра – Химик 1 (2:0), Марисан Русе – Суворово 2 (1:2), Интер Плачидол – Шумен 1 (2:1), Ботев Нови пазар – Светкавица Търговище X (1:1), Черноморец Балчик – Кубрат 1 (2:0).

Северозападна В група: Партизан Червен бряг – Бдин 2 (1:2), Ботев Враца – Ботев Козлодуй 1 (3:0), Етър – Академик Свищов 1 (2:1), Левски 2007 – Павликени X (1:1), Трявна – Ботев Луковит 1 (2:1), Севлиево – Ювентус Малчика 2 (1:2), Вихър Славяново – Кариана Ерден 1 (1:0), Гигант Белене – Янтра Габрово 2 (0:2).

Югозападна В група: ЦСКА – Балкан Варвара 1 (3:0), Витоша Бистрица – Сливнишки герой 1 (2:1), Вихрен – Пирин Гоце Делчев 1 (2:0), Беласица – Миньор Перник 2 (1:2), Рилски спортист – Струмска слава 2 (0:2), Чико Бяга – Чепинец 1 (2:1), Велбъжд – Ботев Ихтиман 1 (2:1).

Югоизточна В група: Левски Карлово – Гигант Съединение 2 (1:2), Сливен – Раковски 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.