РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:0).

Чемпиъншип: Нотингам – Дарби Каунти X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Айнтрахт Франкфурт – Аугсбург 1 (2:1), Хановер – Хамбургер 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Хайденхайм – Унион Берлин 1 (1:0), Зандхаузен – Гройтер Фюрт 2 (1:3), Санкт Паули – 1860 Мюнхен 1 (2:1).

Трета Лига: Кемницер – Ханза Рощок 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Хавелсе – Линебургер Ханза 1 (3:0), Госларер – Вайше X (1:1), Айнтрахт Нордерщед – Олденбург 1 (2:1), Ноймюнстер – Айнтрахт Брауншвайг Ам X (1:1), Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Санкт Паули Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Халберщад – Динамо Берлин 2 (1:2), Мойселвиц – Нойстерлиц 2 (0:2), Виктория Берлин – Ауербах 1 (3:0), Плауен – Будиса Бауцен 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Хенеф – Шалке Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Хофенхайм Ам – Хомбург 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сампдория – Торино 1 (2:1), Каляри – Аталанта 1 (1:0), Фиорентина – Дженоа 1 (3:0), Интер – Сасуоло 1 (3:0), Лацио – Чезена 1 (3:0), Наполи – Киево 1 (3:0), Парма – Милан X (1:1).

Серия Б: Виченца – Тернана 2 (1:2).

Лига Про, група А: Ренате – Арецо 1 (2:0), Павия – Фералпи Сало 1 (2:0), Сасари Торес – Лумецане 1 (2:1), Джана Ерминио – Алесандрия X (0:0), Новара – Кремонезе 1 (2:1).

Лига Про, група B: Анкона – Чита де Понтедера X (1:1), Тутокуойо – Асколи Пикио X (1:1), Лукезе – Савона 1 (1:0), Пиза – Губио 1 (2:0).

Лига Про, група C: Салернитана – Аверса Нормана 1 (2:0), Лупа Рома – Паджанезе 1 (2:1), Савоя – Беневенто 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Елче 1 (3:0), Валенсия – Еспаньол 1 (3:1), Севиля – Хетафе 1 (3:0), Гранада – Виляреал 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Спортинг Хихон – Хирона 1 (2:1), Луго – Леганес 1 (2:1), Реал Сарагоса – Сабадел 1 (2:0), Реал Бетис – Албасете 1 (3:0), Алкоркон – Валядолид 1 (1:0), Тенерифе – Мирандес 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Литекс – Хасково 1 (3:0), Левски – Славия 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.