РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете във Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Арсенал – Лестър 1 (2:0), Астън Вила – Ливърпул 2 (0:2), Манчестър Сити – Тотнъм 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Аугсбург – Байерн 2 (0:3).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Арминия Билефелд 1 (2:1), Фрайбург – Фортуна Дюселдорф 1 (3:0), Юнион Берлин – 1860 Мюнхен 1 (2:1).

Трета Лига: Ерцгебирге Ауе – Вюрцбургер Кикерс 1 (1:0), Динамо Дрезден – Вердер Бремен Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Север: Вайше – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:1), Хилдесхайм – Дрохтерсен/Асел 2 (1:2), Олденбург – Санкт Паули Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Вакер Нордхаузен X (0:0), Германия Халберщад – Виктория Берлин X (1:1), Оберлаусиц – Оптик Ратенов 1 (3:0), Шьонберг – Ауербах 1 (2:1), Херта Берлин Ам – Нойстерлиц X (1:1), Цвикау – Мойселвиц 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Оберхаузен 1 (2:1), Велберт – Ерндтебрюк 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Милан – Дженоа 1 (2:0), Палермо – Торино 2 (1:2), Сампдория – Аталанта 1 (2:1), Удинезе – Болоня 1 (1:0), Фиорентина – Интер 1 (2:1).

Серия Б: Специя – Ливорно 1 (2:1).

Лига Про, група А: Албинолефе – Алесандрия 2 (0:2), Фералпи Сало – Кремонезе 1 (2:1).

Лига Про, група Б: Чита ди Понтедера – Макератезе X (1:1), Римини – Сиена 2 (0:1), Терамо – Тутокуойо 1 (2:0).

Лига Про, група С: Акрагас – Иския Изолаверде 1 (2:1), Козенца – Катандзаро 1 (3:1), Касертана – Юве Стабия 1 (2:0), Мартина Франка – Монополи X (1:1), Месина – Паджанезе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Сосиедад – Гранада 1 (3:0), Севиля – Лас Палмас 1 (3:0), Ейбар – Леванте 1 (2:0), Хетафе – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Барселона – Селта Виго 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Кордоба – Сарагоса 1 (2:1), Уеска – Хирона 1 (2:1), Леганес – Осасуна 1 (2:0), Лагостера – Албасете Баломпи X (1:1), Реал Овиедо – Тенерифе 1 (1:0), Нумансия – Майорка 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Приятелски мачове: ЦСКА София – Дунав Русе 1 (2:0), Литекс – Динамо Киев X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.