Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Съндърланд – Тотнъм 2 (0:2), Лестър – Астън Вила 1 (3:1).

Чемпиъншип: Фулъм – Блякбърн X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хофенхайм – Вердер Бремен 1 (2:0), Шалке – Майнц 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – 1860 Мюнхен 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Айнтрахт Брауншвайг X (1:1), Гройтер Фюрт – Нюрнберг 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Холщайн Кил 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Хилдесхайм 1 (3:0), Мепен – Айнтрахт Нордерщед X (1:1), Хавелсе – Клопенбург 1 (3:1), Олденбург – Люнебургер Ханза 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Будиса Бауцен – Шьонберг 1 (2:1), Ауербах – Виктория Берлин X (1:1), Берлинер Анкараспор – РБ Лайпциг Ам 1 (2:0), Нойстерлиц – Бабелсберг 1 (2:1), Вакер Нордхаузен – Цвикау 2 (1:2), Оптик Ратенов – Карл Цайс Йена 2 (0:3).

Регионална Лига – Запад: Кьолн Ам – Алемания Аахен 2 (1:3).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Кикерс Офенбах X (1:1), Валдхоф Майнхайм – Саарбрюкен X (0:0).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Оберфранкен Байройт 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Верона – Торино 2 (0:1), Емполи – Наполи 2 (0:3), Палермо – Карпи 1 (3:0), Сампдория – Болоня 1 (2:0), Сасуоло – Аталанта 1 (2:1), Лацио – Удинезе 1 (3:0), Интер – Милан 1 (2:1).

Серия B: Специя – Про Верчели 1 (3:1).

Лига Про, група A: Кунео – Алесандрия X (1:1), Ренате – Джана Ерминио 1 (1:0), Фералпи Сало – Басано Виртус 1 (2:1), Лумецане – Реджана X (1:1), Падова – Про Пиаченца 1 (2:0), Порденоне – Албинолефе 1 (3:1), Судтирол – Мантова 1 (1:0), Кремонезе – Павия X (1:1).

Лига Про, група B: Арецо – Л`Акуила 1 (2:1), Макератезе – Савона 1 (3:1), Пистойезе – Робур Сиена X (1:1), Прато – Анкона X (1:1), Карарезе – Сантарканджело 1 (2:1), Римини – Спал 2 (0:1).

Лига Про, група C: Лупа Кастели Романи – Беневенто 2 (1:2), Мартина Франка – Паджанезе 1 (2:1), Фиделис Андрия – Матера X (1:1), Фоджа – Катандзаро 1 (2:0), Касертана – Мелфи 1 (2:0), Юве Стабия – Лече X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Гранада – Виляреал 2 (1:2), Атлетик Билбао – Хетафе 1 (3:0), Селта Виго – Лас Палмас 1 (3:0), Малага – Ейбар 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Хирона – Уеска 1 (2:0), Албасете Баломпи – Лагостера 1 (2:1), Алкоркон – Понферадина 1 (1:0), Луго – Алмерия X (1:1), Майорка – Нумансия 1 (2:1), Тенерифе – Реал Овиедо 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Левски X (1:1), Пирин Благоевград – Монтана 1 (2:1).

Б група: Литекс II – Септември Симитли 1 (2:1), Нефтохимик Бургас – Лудогорец II 1 (2:1), Поморие – Верея 1 (2:0).

Североизточна В група: Светкавица Търговище – Тича Долни чифлик 1 (2:0), Кубрат – Суворово X (1:1), Две могили – Марисан Русе 1 (2:1).

Северозападна В група: Трявна – Партизан Червен бряг 1 (2:1), Левски 2007 – Севлиево 1 (1:0), Етър Велико Търново – Вихър Славяново 1 (2:0), Ботев Враца – Гигант Белене 1 (2:0), Бдин Видин – Янтра Габрово 1 (3:0), Ботев Козлодуй – Кариана Ерден 1 (2:1), Академик Свищов – Ювентус Малчика 1 (2:0), Павликени – Ботев Луковит X (1:1).

Югозападна В група: Чико Бяга – ЦСКА 2 (0:3), Витоша Бистрица – Миньор Перник 1 (2:1), Струмска слава – Пирин Гоце Делчев X (1:1), Септември София – Балкан Варвара 1 (2:1), Ботев Ихтиман – Сливнишки герой 2 (0:2), Велбъжд Кюстендил – Германея 1 (2:0), София 2010 – Вихрен Сандански 2 (0:2), Рилски спортист – Беласица Петрич 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.