Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Лига 1 и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Астън Вила – Арсенал 2 (0:2), Ливърпул – Уест Бромич Албион 1 (3:0), Тотнъм – Нюкясъл 1 (3:0).

Лига 1: Шефилд Юнайтед – Ковънтри 1 (1:0).

ФА Трофи: Торки – Чешъм 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Шалке X (0:0), Борусия Дортмунд – Айнтрахт Франкфурт 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Кайзерслаутерн – Дуисбург 1 (3:0), Нюрнберг – Фрайбург X (1:1), РБ Лайпциг – ПСВ Айндховен 1 (3:0).

Трета Лига: Вердер Бремен Ам – Ханза Рощок X (1:1), Халешер – Енерги Котбус 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Мепен – Вайше 2 (0:1), Айнтрахт Нордерщед – Госларер X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Херта Берлин Ам – Люкенвалде 1 (3:0), Карл Цайс Йена – Ауербах 1 (3:0), Цвикау – Динамо Берлин 1 (2:1).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Милан – Верона 1 (3:0), Киево – Аталанта 1 (2:1), Емполи – Карпи 1 (3:1), Наполи – Рома 1 (3:1), Ювентус – Фиорентина 1 (2:0).

Серия B: Бари – Перуджа 1 (1:0), Кротоне – Модена 1 (3:1).

Лига Про, група A: Читадела – Фералпи Сало 1 (2:1), Про Пиаченца – Мантова 1 (2:1), Басано Виртус – Ренате 1 (3:0).

Лига Про, група B: Савона – Робур Сиена 2 (0:2), Арецо – Спал 2 (1:2), Анкона – Лупа Рома 1 (3:0), Тутокуойо – Лукезе 1 (2:1).

Лига Про, група C: Беневенто – Мартина Франка 1 (3:0), Паджанезе – Лече 2 (1:2), Фоджа – Козенца 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Малага 1 (2:1), Ейбар – Валенсия X (1:1), Атлетико Мадрид – Атлетик Билбао 1 (3:0), Виляреал – Реал Мадрид 2 (1:3).

Сегунда Дивисион: Сарагоса – Нумансия 1 (3:1), Албасете Баломпи – Валядолид 1 (2:1), Алмерия – Уеска 1 (1:0), Леганес – Химнастик де Таргона 1 (3:1), Осасуна – Атлетик Билбао Б 1 (3:0), МИрандес – Реал Овиедо 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Монтана – Ботев Пловдив X (1:1), Локомотив Пловдив – Берое 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.