Прогнози за неделя, 13 август 2017 година

0
42

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 53 мача от Висша Лига, Чемпиъншип и Лига 1 в Англия, Регионална Лига и Купа на Германия, Купа Лига Про и Купа на Италия, Супер Купа на Испания, Първа, Втора и Трета Лига в България и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Нюкасъл – Тотнъм X (1:1), Манчестър Юнайтед – Уест Хям 1 (3:0).

Чемпиъншип: Норич – Съндърланд 2 (0:1).

Лига 1: Уигън – Бери 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Купа на Германия: Бонер – Хановер 2 (0:5), Шпортфройнде Дорфмеркинген – РБ Лайпциг 2 (1:2), Нотинген – Бохум 2 (0:5), Морлаутерн – Гройтер Фюрт 2 (1:3), 1860 Мюнхен – Инголщад 2 (1:2), Айнтрахт Нордерщед – Волфсбург 2 (1:4), Саарбрюкен – Юнион Берлин 2 (0:1), Швайнфурт – Зандхаузен 2 (0:1), Оснабрюк – Хамбургер 2 (1:3), Енерги Котбус – Щутгарт 2 (1:2), Магдебург – Аугсбург 2 (2:3), Веен – Ерцгебирге X (0:0).

Регионална Лига Север: Алтона – Олденбург 2 (1:2), Германия Егесторф-Лангредер – Санкт Паули II 1 (2:1), Хилдесхайм – Хамбургер II 1 (2:1), Айнтрахт Брауншвайг II – Хановер II 2 (1:2), Любек – Реден 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Супер Купа: Ювентус – Лацио 2 (1:2).

Купа на Италия: Дженоа – Чезена 1 (1:0), Верона – Авелино X (1:1).

Купа Лига Про: Кунео – Монца 2 (0:3), Модена – Пистойезе 2 (0:3), Местре – Судтирол 2 (0:2), Сантарканджело – Фано 1 (1:0), Арцакена – Витербезе 2 (0:3), Бишелие – Монополи 2 (0:1), Катания – Сикула Леонцио 1 (4:0), Прато – Робур Сиена 2 (0:3).

Приятелски мач: Фиорентина – Парма X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Супер Купа, първи мач: Барселона – Реал Мадрид 1 (1:0).

Приятелски мачове: Селта Виго – Рома 2 (0:2), Леванте – Райо Валекано 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Първа Лига: Берое – Ботев Пловдив 2 (1:2), Левски – Дунав Русе 1 (3:1).

Втора Лига: Несебър – Лудогорец II 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Локомотив Русе – Спартак Варна 1 (2:0), Кубрат – Бенковски Бяла X (0:0).

Северозападна Трета Лига: Първа атомна – Бдин Видин 2 (0:2), Севлиево – Трявна 1 (2:1), Янтра Габрово – Павликени 1 (2:0), Вихър Славяново – Спартак Плевен 2 (1:2), Кариана Ерден – Янтра 1919 1 (3:0), Ботев Луковит – Левски 2007 1 (2:0), Мизия Кнежа – Академик Свищов 2 (1:2), Партизан Червен бряг – Янтра Полски Тръмбеш X (1:1).

Югозападна Трета Лига: Балкан Ботевград – Хебър Пазарджик X (1:1).

Югоизточна Трета Лига : Свиленград – Арда Кърджали 1 (2:0), Тунджа Ягода – Евроколеж 2 (0:3), Левски Карлово – Димитровград 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар