Прогнози за неделя, 13 април 2014 година

0
35

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на Англия и Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Хъл Сити – Шефилд Юнайтед 1 (2:0).

Висша Лига: Ливърпул – Манчестър Сити 1 (2:1), Суонси – Челси 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Херта Берлин 1 (3:1), Хофенхайм – Аугсбург X (1:1).

Втора Бундеслига: Бохум – Енерги Котбус 1 (2:1), Фортуна Дюселдорф – Аален 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Зандхаузен 1 (1:0).

Трета Лига: Кемницер – Ерфурт 1 (2:1), Борусия Дортмунд Ам – РБ Лайпциг 2 (1:3).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Нордерщед – Айшеде 1 (2:0), Хановер Ам – Виктория Хамбург 1 (3:0), Реден – Мепен X (1:1), Ноймюнстер – Клопенбург X (0:0), Вилхелмсхавен – Вердер Бремен Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – Берлинер Анкараспор X (1:1), Нойстерлиц – Бабелсберг 1 (3:1), Виктория Берлин – Мойселвиц 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Бохум Ам 1 (2:0), Алемания Аахен – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Хомбург – Кикерс Офенбах X (1:1), Фрайбург Ам – Айнтрахт Франкфурт Ам 1 (2:0), Кобленц – Хофенхайм Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Болоня – Парма 2 (1:2), Ливорно – Киево 1 (2:1), Наполи – Лацио 1 (3:1), Сампдория – Интер 2 (1:2), Торино – Дженоа 1 (2:0), Верона – Фиорентина 2 (1:2), Милан – Катания 1 (3:0).

Серия Б: Падова – Реджина 1 (3:1).

Лига Про 1А: Албинолефе – Карарезе 1 (3:0), Комо – Лумецане 1 (3:1), Кремонезе – Виченца 1 (2:1), Про Патрия – Фералпи Сало 2 (1:2), Про Верчели – Судтирол 1 (2:0), Реджана – Павия 1 (3:1), Сан Марино – Венеция 2 (0:2), Савона – Виртус Ентела X (1:1).

Лига Про 1Б: Асколи – Беневенто 2 (1:3), Барлета – Катандзаро 2 (0:3), Лече – Фрозиноне 1 (2:1), Паджанезе – Губио 2 (1:2), Перуджа – Понтедера 1 (3:0), Прато – Салернитана 2 (0:2), Есперия Вияреджо – Гросето 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Бетис – Севиля 2 (0:1), Валенсия – Елче 1 (3:0), Хетафе – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Еспаньол – Райо Валекано 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Депортиво Ла Коруня – Рекреативо Уелва 1 (2:0), Кордоба – Алкоркон X (1:1), Реал Хаен – Барселона Б 1 (2:1), Реал Мурсия – Луго 1 (1:0), Ейбар – Тенерифе 1 (2:1), Алавес – Реал Мадрид Б X (1:1), Понферадина – Майорка X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Лудогорец 2 (0:2), Пирин Гоце Делчев – Славия 2 (0:1), Любимец – Локомотив София 2 (1:2), Нефтохимик Бургас – Берое X (1:1), Локомотив Пловдив – ЦСКА 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.