Прогнози за неделя, 12 ноември 2017 година

0
60

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 58 мача от световни квалификации, Африка, Лига 1 в Англия, Регионална Лига и Ландспокал в Германия, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България, приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[accordion auto_height=”false” ui_theme=”ui-smoothness” collapsible=”0″ active=”0″][accordion_panel title=”Световни квалификации”]Зона Африка: Конго – Уганда 2 (0:3), Гана – Египет X (0:0).

Зона Европа: Швейцария – Северна Ирландия 1 (3:0), Гърция – Хърватия 2 (0:2).

Купа на Африканските нации, квалификация: Руанда – Етиопия X (1:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Англия”]Лига 1: Уимбълдън – Питърбро 1 (2:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Германия”]Регионална Лига Север: Алтона – Санкт Паули II 2 (0:2), Германия Егесторф-Лангредер – Дрохтерсен/Асел 2 (0:2), Айнтрахт Нордерщед – Волфсбург II 2 (0:3), Олденбург – Хавелсе 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: РВ Есен – Фортуна Дюселдорф II X (0:0), Бонер – Борусия Дортмунд II 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: ФСВ Франкфурт – Щутгартер Кикерс 1 (1:0).

Ландспокал: Тевтония – Фуше Берлин Райникендорф X (1:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Италия”]Серия B: Венеция – Перуджа 1 (2:1), Асколи – Фоджа 1 (2:1), Карпи – Бреша X (0:0), Чезена – Салернитана 2 (0:1), Читадела – Парма X (1:1), Кремонезе – Палермо 1 (1:0), Тернана – Новара 2 (1:2), Бари – Пескара 1 (2:0).

Серия C, група А: Кунео – Гаворано 1 (2:0), Пиаченца – Карарезе 2 (1:2), Прато – Арцакена 2 (0:3), Арецо – Про Пиаченца X (1:1), Лукезе – Алесандрия 1 (1:0), Монца – Ливорно 1 (2:1), Пиза – Джана Ерминио 2 (1:2), Витербезе – Пистойезе X (1:1), Робур Сиена – Понтедера 1 (2:0).

Серия C, група Б: Албинолефе – Фано X (1:1), Басано Виртус – Фералпи Сало 1 (1:0), Местре – Ренате 1 (2:0), Судтирол – Реджана 1 (2:0), Порденоне – Падова 1 (2:0), Равена – Самбенедетезе 1 (2:0), Терамо – Губио 2 (0:2).

Серия C, група C: Виртус Франкавила – Акрагас 1 (2:1), Катания – Катандзаро X (1:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Испания”]Ла Лига 2: Гранада – Севиля Б 1 (3:1), Химнастик де Тарагона – Реал Овиедо 2 (0:3), Луго – Нумансия 2 (1:2), Спортинг Хихон – Валядолид 1 (2:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”България”]Североизточна Трета Лига: Спартак Варна – Септември Тервел 1 (2:1), Бенковски Бяла – Ботев Нови пазар 2 (1:2), Суворово – Светкавица Търговище 1 (2:0).

Северозападна Трета Лига: Бдин Видин – Трявна 1 (2:0), Първа атомна – Павликени 1 (3:1), Севлиево – Спартак Плевен X (1:1), Янтра Габрово – Янтра 2019 1 (2:0), Вихър Славяново – Левски 2007 1 (2:1), Кариана Ерден – Академик Свищов 1 (3:0), Ботев Луковит – Янтра Полски Тръмбеш 1 (1:0), Мизия Кнежа – Партизан Червен бряг 2 (1:2). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Приятелски мачове”]Приятелски мачове: Малта – Естония 2 (0:3), Бенин – Танзания 1 (1:0).

Приятелски мач: Левски – Локомотив София 1 (4:0). [/accordion_panel] [/accordion]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар