РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Куинс Парк Рейнджърс – Челси 2 (0:3), Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Кьолн – Хофенхайм X (1:1), Щутгарт – Вердер Бремен 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Зандхаузен 1 (2:1), Бохум – РБ Лайпциг X (1:1), Унион Берлин – Аален 1 (1:0).

Трета Лига: Борусия Дортмунд Ам – Унтерхахинг 1 (2:0), Щутгарт Ам – Дуисбург X (1:1).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:0), Клопенбург – Госларер X (1:1), Реден – Хавелсе 1 (2:1), Люнебургер Ханза – Олденбург X (1:1), Нойюнстер – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Нойстерлиц 1 (2:1), Германия Халберщад – Унион Берлин Ам X (1:1), Мойселвиц – Динамо Берлин 2 (1:2), Вакер Нордхаузен – Будиса Бауцен 1 (2:1), Цвикау – Карл Цайс Йена 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Оберхаузен – Бохум Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Трир – Валдхоф Майнхайм X (1:1), Пирмасенс – Цвайбрюкен 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: 1860 Мюнхен Ам – Хаймщетен 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Чезена – Киево X (0:0), Аталанта – Сасуоло 1 (2:1), Лацио – Емполи 1 (3:0), Наполи – Фиорентина 1 (2:1), Торино – Рома X (1:1), Удинезе – Палермо 1 (1:0), Милан – Сампдория 1 (3:1).

Лига Про, група A: Лумецане – Комо X (0:0), Сасари Торес – Реал Виченца 1 (2:1), Павия – Ренате 1 (3:0), Басано Виртус – Венеция 1 (3:0).

Лига Про, група B: Пистойезе – Л`Акуила 2 (1:2), Анкона – Прато X (1:1), Реджана – Карарезе 1 (3:0), Форли – Чита ди Понтедера 1 (2:1), Сан Марино – Губио 2 (1:2).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Нуова Козенца 1 (2:0), Мелфи – Лече 2 (1:3), Катандзаро – Месина 1 (1:0), Вигор Ламеция – Паджанезе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Хетафе – Виляреал 2 (1:2), Еспаньол – Атлетик Билбао 1 (2:1), Реал Сосиедад – Депортиво Ла Коруня 1 (3:1), Кордоба – Елче 1 (1:0).

Сегунда Дивисион: Лас Пламас – Хирона 1 (3:1), Рекреативо Уелва – Понферадина X (1:1), Барселона Б – Бетис 2 (0:2), Осасуна – Нуансия 1 (2:1), Леганес – Албасете Баломпи 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.